Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aplikacja?
Autor Wiadomość
DegRey Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 79
Reputacja: 2

aplikacja?
Tak naszla mnie mala inspiracja. Nie musimy uruchamiac gadu gadu, ktore zzera dosc duzo ramu, nie musimy uruchamiac meczacego interfejsu gg, teraz mozesz zalogowac sie na osobnej aplikacji dla GGczatu. To jest ten moj maly pomysl. Mozna by zrobic taka aplikacje, przez ktora wchodzisz na swoj ulubiony GGczat. Wygladaloby to tak:
mala aplikacja gdzie na poczatku sie logujesz, nie dostajesz tu wiadomosci od innych, logujesz sie nickiem, jestes niewidoczny na gg. Potem mozna by takie cos w java na komorke zrobic.
21.12.2011 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hardcore Offline
Support Czatu Kanałowego
*

Liczba postów: 149

RE: aplikacja?
No fajne ale czy Kuba zna sie na C++, Java, Apk (Android) i na formacie do Symbiana ;>
22.12.2011 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DegRey Offline
Jestem stałym bywalcem

Kuba zna sie na wszystkim co mozna zrobic na komputerze Big Grin
22.12.2011 23:13
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

W sumie ciężko mi się wypowiedzieć w tym temacie, ale pomysł sam w sobie jest dobry. : D

[Obrazek: Bober.jpg]
26.12.2011 21:40
DegRey Offline
Jestem stałym bywalcem

jeszcze rozwinalem ten pomysl - Logujemy sie nickiem, podstawowe komendy sa jako przyciski (latwiejszy dostep), obok bedzie rozwijana lista z innymi komendami. Gdy przykladowo bylaby komenda "kick" to zamiast wpisywac calosc, wciskamy przycisk, wstawiamy dane i tyle Big Grin
interfejs bylby przyjazny dla uzytkownikow, Kuba moglby tez dodatkowo zarobic na reklamach, ktore moglby tam wsadzic (nieduzo zeby nie bylo masakry jak na obecnym gg)
jeszcze rozwinalem ten pomysl - Logujemy sie nickiem, podstawowe komendy sa jako przyciski (latwiejszy dostep), obok bedzie rozwijana lista z innymi komendami. Gdy przykladowo bylaby komenda "kick" to zamiast wpisywac calosc, wciskamy przycisk, wstawiamy dane i tyle Big Grin
interfejs bylby przyjazny dla uzytkownikow, Kuba moglby tez dodatkowo zarobic na reklamach, ktore moglby tam wsadzic (nieduzo zeby nie bylo masakry jak na obecnym gg)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2012 15:20 przez DegRey.)
26.02.2012 15:19
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości