GGCzat Forum

Pełna wersja: Zmiana nicka Raiden
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siemasz, mam nick Raiden. Chciał bym go zmienić, gdyż kiedy zakładano mi nicka (bardzo dawno temu), nikt nie uprzedzał mnie, że nie będzie wolno go zmieniać. Tym bardziej, że obsługa ponaglała i nie dali przeczytać regulaminu do końca. Chciał bym nowy nick "RainbowDash" Smile
Regulamin masz czytać kiedy wchodzisz na Czat. Nie czytasz - Twoja sprawa. Nick, który chciałbyś otrzymać jest niemożliwy. W podaniu o @ napisałeś, że znasz dobrze regulamin. Nie wiesz, że nick jest ograniczony od 3 do 11 znaków? Prosisz o wyjątek od regulaminu w zamiarze kolejnego złamania go?
Srtutututu "Nick nie może być"pokemonowaty" JuSs taki posiada Smile a mój nick posiada 11 znaczków. (trochę matematyki)
Nie rób z siebie błazna. Wszyscy widzą, że edytowałeś post. Smile
Dobra, sama mnie tu przysłałaś to teraz nie marudź okej? Smile
co koleś edytował post i zmienił nick <zalamka>
Przysłałam - ale nie po to, żebyś robił kabaret. Smile
Co Ci się nie podoba? Złe podanie napisałem? To pomóż napisać lepsze Smile
Nie pomogę. Ja niemiła jestem przecież. : P
No po prostu ręce opadają. Zamiast marudzić i być niemiłym trzeba ładnie poinstruować użytkownika - w końcu użytkownik jest obiektem pożądanym na czacie. To forum to nie urząd, w którym przerywa się "miłym" paniom przerwę na kawkę tylko forum pełne życzliwych ludzi Smile

Drogi Raiden. Niestety w regulaminie widnieje punkt o niemożności zmiany nicka jednak nie wszystko stracone - proponuję napisać obszerniejsze podanie z mocniejszym uzasadnieniem Smile Powodzenia Big Grin

[EDIT]: Raiden ty jako petent też musisz być bardziej milszy Smile Pozdrawiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie