GGCzat Forum

Pełna wersja: Aplikacje GG do pobrania na smartfony i tel.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tutaj podajcie linki do pobran gg ( java anandroid itd.)na tel pod dana siec plus t mobile play i orange. i napiszcie ktora siec warto wybrac.
Te sieciowe są okropne - nie dość że płacisz dodatkowo operatorom to jeszcze oni za to dostarczają ci aplikację, która wygląda i działa jakby była pisana na szybko na kolanie. Zdecydowanie nie polecam.
GG Network udostępnia swoją własną aplikację na telefony - GG Mobile, za którą nie ponosimy dodatkowych opłat, okno pisania wiadomości nie zasłania całego ekranu oraz mamy dostęp do wielu emotikon. Do znalezienia na stronie GG, w "Sklepie Nokia", "Android Market", Google etc.
Z darmowych rzeczy dodatkowo wymieniłbym Nimbuzz, jednak czasami występują z nim drobne problemy.
Ale oczywiście wiadomo, że jedyne koszty to koszty transferu sieciowego Smile
platforma; java producent: gg network sa. Typ i wersja aplikacji; gg ver 5.1.1 20131 do pobrania ze strony m-gg.pl-pobierz gdy pobierzemy ta aplikacje na tel musimy uzupelnic swoje dane obowiazkowo e mail nr telefonu. Potem musimy te dane potwierdzic w e mailu zwrotnym od gg. Wyglad tego gg jest dosc nowoczesny mamy mozliwosc wysylania aplikacji i zdjec na nr telefonow. Oplaty sa naliczane za przesylanie danych. Jezeli mamy wykupiony pakiet net do piszemy z tego gg za darmo. Mamy tam do dyspozycji obsluge emotek takich samych jak w wersji pc. W sakali od 1 do 10 dostaje odemnie 8 . Warto to gg pobrac. Tongue ver 5.2.0
Przekierowanie