GGCzat Forum

Pełna wersja: Nowe komendy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
pomy?la?em ?e przyda?y by nam si? nowe komendy na czacie hehe Smile
np /foch czas nick nieprzyjmowanie privów od danej osoby trzeba by tak zrobi? ?eby wszyscy widzieli tego focha by?o by ?miesznie Big Grin
/unfoch nick anulowanie focha hehe
przyda?a by sie te? komenda /pomoc albo /help która pokazywa?a by wszystkie komendy Smile
mo?na by tez zrobi? ze je?li kto? napisze 3 razy to samo to czat mu odpisze nie powtarzaj si? ?miesznie by by?o hehe Big Grin
mo?na by te? co? wymy?li? na to je?li kto? flooduje np czat by odpisywa? nie floduj albo pisz w jednej linijce to te by sie przyda?o hehe Big Grin Big Grin
Tak sobie patrz?... Z tym blokowaniem priv dobry pomys? ale bardziej ni? /foch pasowa?o by tu /ignore Smile

Je?li chodzi o komend? /pomoc to wydaje mi si?, oczywi?cie to tylko moje zdanie ?e wystarczy to co jest na stronie. Poniewa? stron? jak i forum wypada?o by z deczka rozrusza? Big Grin
Pytanie nie z tej kwestii Tongue
Jakie kodowanie macie ustawione ?
Bo krzaczycie strasznie, a ja nie wiem czy to wina moja czy Wasza Tongue
(01.01.2010 20:21)BoskyRoman napisał(a): [ -> ]Pytanie nie z tej kwestii Tongue
Jakie kodowanie macie ustawione ?
Bo krzaczycie strasznie, a ja nie wiem czy to wina moja czy Wasza Tongue

To wina zmiany skryptu forum z przeszłości
Ok - dzięki za odp.
Będę sobie rozszyfrowywał xD
niee no foch mnie rozbroil<lol2>
Pomysł z ignorowaniem dobry, ale nie z fochem. /Ignore lepsze.
przydało by sie czasem Wink
Z tego co widzę, co się dzieje na czat; To pasowała By komenda /ignor nick lub /Blok nick itd; którą by Blokowała niechciane privy od usera. A gg czat. by odpisał np. nie mozesz wysylac priv do (nick) poniewaz zostales przez niego zablokowany . a dotadkowo mogła by byc komenda /Lista na której by były nicki osob ktore zostaly zablokowane. a mozna bylo by odblokować to komenda /unignor lub /unblok . + dodac te komendy do /pomoc. dlatego że coraz wiecej osób ma pretensje ze np. ktos go denerwuje na priv i ze ktoś do niego te priv wysyla to by np. Dla mnie by była fajna rzecz i dla tych co nie podaja nr gg swoich tylko chca tylko i wylacznie pisac z kims na czacie Wink I by było mniej spięć z tym zwiazanych ;p
Popieram Kostka ;D /ignore byłoby w sam raz Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie