GGCzat Forum

Pełna wersja: Sugestia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Uważam że na czacie przydałaby się komenda ZAPRASZANIA (ale nie wpraszania) dla userów lub osób z rangą zaczynając od + . Jak mi wiadomo taką możliwość ma właściciel. Czasami są różne przypadki, ktoś mówi np : zawołajcie mnie jak skończycie itp lub chociażby nowi mający problem z wejsciem na czat (miałam parę takich przypadków). Wtedy po wpisaniu komendy i nicku lub numeru taka osoba dostawała by zaproszenie (ale by jej nie zalogowywało na czacie).Są tez sytyacje gdy na czacie nie ma nikogo , świeci pustką , to wtedy można by było zaprosić jakąś osobę. Bywa i tak że ktoś kogoś szuka , wtedy dostaje eleganckie zaproszonko Smile oo i pod każdym zaproszeniem oczywiście kto zaprasza Big Grin
Musiałbym to nieźle zabezpieczyć przed nadużyciami, pomyślimy
To Kuba myśl ;P
No myśl myśl tez trochę o tym myślałam , może jakiś limit wysyłania zaproszeń w ciągu jakiegoś czasu np paru godzin (12 bo połowa doby) , dla obsługi np większy limit, ale żeby nie ograniczać się tylko do obsługi z tą komenda Smile
Dobra Pomysł Wink PZDR Dla Ziomali z 6188632Big Grin
Tu wszyscy sa z 6188632 z drobnymi wyjątkami które pomyliły forum
Oraz tymi z kanałowego Wink
łee tam takie małe cuś Big Grin ale wiekszosc ma konto na czacie Big Grin
Ja jestem za tym co guzik mówi ^^
Mam nadzieje że innym też sie spodoba Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie