GGCzat Forum

Pełna wersja: Propozycja od Harda :D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wpadłem na pomysł aby wprowadzić na Czat coś takiego jak punkty (np. W realu). Punkty mogłaby rozdawać obsługa (np. Jeżeli zobaczyłaby że dana osoba jest pomocna) oraz Autopunkty np. Za czas przebywania na czacie (np. Powyżej 2h dziennie). Nagrodami za punkty mogłyby być np. Zmiana koloru nicka (ok. 1000pkt), zmiana nicku (ok. 10000pkt) itp..Big Grin
Wracając do punktu o długości siedzenia na czacie: proponowałbym aby ten system obowiązywał tylko tych którzy w tym czasie wypowiedzą np. 1500 słów. W przeciwnym razie zwiększyłaby się liczba wisielców. Big Grin
Dodatkowo, aby uniknąć SPAMu proponuje zaostrzyc AntySpam dodaniem: max. 500 znaków w jednej wiadomości ;>
Nie wiem co o tym sądzą inni użytkownicy, proszę o opinię Smile

Gość

Dobry pomysł Wink
Zapominasz o wisielcach ...
Alinka, już dodalem coś o SPAMerach i Wisielcach. Big Grin
Pomysł z punktami dobry,ale zostanie pewnie tylko pomysłem. Bo kto tego wszystkiego będzie pilnował ? A zmienianie nicku robiłoby niepotrzebne zamieszanie i chaos.
a po co te punkty?
"a po co te punkty?" punkty mógłby służyć jako zachęta do częstszego przebywania na czacie. Smile
moim zdaniem za duzo hm dziecinady w tym (tylko sie nie obraz Smile )Tongue ktos chce wejsc na czat pogadac to i wejdzie bez
takich 'ulepszen' Tongue
A mi się podoba Wink
Tylko ciekawe jak to by się sprzedało w praktyce xD
(27.01.2011 4:47)JuSs napisał(a): [ -> ]moim zdaniem za duzo hm dziecinady w tym (tylko sie nie obraz Smile )Tongue ktos chce wejsc na czat pogadac to i wejdzie bez
takich 'ulepszen' Tongue

Spoko, każdy możę mieć swoje zdanie Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie