GGCzat Forum

Pełna wersja: Sposób na nudę.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
~ KOMENDY:
/dodaj_temat , /temat

~ DLA KOGO:
Komenda byłaby dostępna dla wszystkich.

~ SPOSÓB DZIAŁANIA:
Chodzi mi o komendę w której nawet zwykli userzy mogliby dodawać CIEKAWE i SENSOWNE tematy rozmów. (/dodaj_temat temat_rozmowy) Później taki temat wędrowałby do filtru (nie mam pomysłu gdzieby ten filtr umieścić). Tam byłyby on sprawdzony przez upoważnione osoby (admin, obsługa), a tematy które zostałyby zatwierdzone trafiałyby do zbioru tematów. Tematy ze zbioru moznaby było losowac komendą na Czacie (/temat).

Komendę wymyśliłem po to żeby uniknąć tzw. Ciszy na Czacie. W momencie kiedy jedne osoby paliłyby się do rozmowy, ale brakowałoby im tematu, losowaly by jeden ze zbioru i próbowałyby rozkręcić towarzystwo. Wink

Co o tym sądzicie? Smile
Mi się to podoba. Wink Nawet bardzo.
Pomysł przeciętny jak dla mnie i tak każdemu inny temat będzie odpowiadał .
Informacja o temacie musiałaby jeszcze wyświetlać się userą którzy weszliby w czasie trwania tematu a to byłby z lekka spam Big Grin
Takie bez sensu trochę . Bo temat zazwyczaj sam przychodzi, więc nie powinien być narzucany
(02.05.2011 10:17)JuSs napisał(a): [ -> ]Takie bez sensu trochę . Bo temat zazwyczaj sam przychodzi, więc nie powinien być narzucany

W sumie tak, ale czasami tematu nie ma. Wink
Jak ludzie nieogarnięci to i tematu nie ma ;p
I tak mi się podoba! Kreatywne. Smile
Mądry pomysł , i kreatywne myślenie , tylko gorzej z realizacją , tematy zwykle same się nawijają , więc nawet jakby był jakiś temat , to ludzie by wychodzili bo może im temat nie odpowiadać ...
Ale kombinuj , może być lepiej Smile

Nana

Jak to Juss powiedziala jak sa nieogarnieci ludzie to i niema tematu. Ale to juz widzialam nie wiem czy na tym czacie czy nie tu, ze w opisie dawali o czym teraz gadaja.
Dla mnie to jest troche glupie bo mozna wejsc pogadac i juz sie wie jaki temat jest lub rozkrecic jakis nowy Wink
(04.05.2011 8:22)Nana napisał(a): [ -> ]Jak to Juss powiedziala jak sa nieogarnieci ludzie to i niema tematu. Ale to juz widzialam nie wiem czy na tym czacie czy nie tu, ze w opisie dawali o czym teraz gadaja.
Dla mnie to jest troche glupie bo mozna wejsc pogadac i juz sie wie jaki temat jest lub rozkrecic jakis nowy Wink

Owszem istnieje komenda /temat na innych czatach, ale inaczej ona funkcjonuje. Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie