GGCzat Forum

Pełna wersja: REWOLUCJA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszechobecnych członków GGCzat

Pomysł mój na zmianę tkwi w małym aczkolwiek niebanalnym postanowieniu że czas coś zmienić. Postanowiłem podzielić się ów swoim rewolucyjnym pomysłem wylewając moje nieokrzesane pragnienia zaistnienia na biednym forum, które z racji swojej budowy przyjmuje wszystko co człowiek sobie ubzdura.

Pomysł mój jest następujący:

Istniejący przedział wiekowy znieść, ponieważ jest on zbędny, wniesienie zamiennika w formie testu na inteligencje poprawy byt w okół nas, wyeliminuje słabe ogniwa.

Choć na pozór kuriozalny pomysł może wywołać powszechną panikę oraz zasiać w stałych bywalcach ziarenko niepewności, mało tego stworzyć szeregi napięć i zbędnych konfrontacji, może stać się wizytówką.

Byłby to jedyny czat na który trzeba wejść, trzeba rozwiązać test, mało tego zdać go na jakimś poziomie.

Mógłby to być jednorazowy test, aczkolwiek obsługa mogła by narzucić na danego użytkownika/"użyszkodnika" zdanie testu ponownie.

Z Poważaniem oraz całym szacunkiem Gracjan Trzaskacz. Pozdrawiam
Ha ha ha Big Grin
Pomysł ostro zakręcony Big Grin
Ale w sumie interesujący podoba mi się coś takiego nowego.

Tylko na czym by to miało polegać jakie dawać pytania??
Trzeba by sporo tych pytań wymyślić i trzeba by też je chyba uzależnić od wieku bo od 13 latka nie możemy wymagać tyle co od 20 latka bo nie ma szans.

W każdym razie jestem za moim zdaniem warto spróbować tylko wprowadzenie czegoś takiego zajmie sporo czasu.

Ponad to dzięki temu spadł by poziom robienia multi kont przez userów bo żeby wejść na czat znów trzeba by było odpowiadać na pytania.

Sądzę że to świetny pomysł tylko pytań musiało by być bardzo bardzo dużo żeby się zbyt często nie powtarzały. Wink
o jaa , Gracek ;D w sumie takie cos podniosło by poziom inteligencji naszego czatu haha Big Grin
żadna rewolucja nie jest potrzebna .
Również jestem za. Smile Kreatywny, interesujący pomysł. Czy żadna rewolucja nie jest potrzebna? Może nie jest, jednakże to nie oznacza, że nie można by zaryzykować i sprawdzić jak to działa. Być może przyniosłoby to same korzyści. Smile
Chcecie się mnie pozbyć !? o wy <foch> Big Grin
jestem za Big Grin
chociaż pewnie nie zdam, (chyba,że będę ściągał od Bobra Wink )
na pewno wyeliminowałoby to takich 'głupków' jak Ja Tongue
Głupi pomysł. Jak chcecie bratać się z ludźmi z dużym IQ to idźcie do mensy. Rolleyes IQ nie jest niestety wyznacznikiem wartości człowieka... Wystarczy spojrzeć na taką Dodę Sleepy
Obrażasz Dodę ! jak możesz. a jeśli Doda tu wchodzi ? ;>
(24.05.2011 11:21)Patkaaa napisał(a): [ -> ]Obrażasz Dodę ! jak możesz. a jeśli Doda tu wchodzi ? ;>

Jak nie było Cię na forum tak nie było, a teraz jest ciebie wszędzie pełno, posiadanie x liczby postów nic ci nie da. Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie