GGCzat Forum

Pełna wersja: Radio GGCzat
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam !
Właśnie wpadłem na pomysł Big Grin Stworzyć GGczatowe radio internetowe. Smile
Przyjemnie byłoby posłuchać muzyczki którą to Wy byście wybierali, zamawiali pozdrowienia, może nawet prowadzili radio jako radiowi prezenterzy, z tego co wiem serwer dałby rade to uciągnąć. Napiszcie, co o tym myślicie ?
Ja jestem za pomysł świetny może niektórzy z czatowiczów chcieli by w tym nam pomóc każdy by miał swoja pore i szanse na pokazanie co lubi Wink
Cóż. To wymagałoby za pewne sporo pracy Wink pomysł i może fajny, ale jakoś mi się nie widzi Big Grin pewnie byłoby to radio internetowe, a większość czatowiczow wchodzi do nas z mobilnego gg. Więc, kto by tego słuchał? Nieliczni ;P
Dalibyśmy radę ; )
Mam wrażenie, że to nie wypali. : )
(08.05.2011 13:39)Bober napisał(a): [ -> ]Mam wrażenie, że to nie wypali. : )

Z takim nastawieniem na pewno nie, raczej chodziło o to żebyś napisała czy Ci się pomysł podoba czy też nie.
Czy pomysł mi się podoba? Tak. Podoba mi się. Smile Tylko jeszcze stawiam pytanie - masz już opracowane w jaki sposób to stworzyć?
Nic prostszego Smile Serwer mamy, stronkę www się zrobi Smile a ty Olu włączysz sobie np. winampa i będziesz słuchać naszych audycji Big Grin
No cóż. W takim razie jestem za - oczywiście, niech Czat się rozwija. Smile
W sumie to pomysł nie jest zły. Mi się podoba więc jestem za, więc teraz tylko pytanie czy Kubie się spodoba. Big Grin
Stron: 1 2 3
Przekierowanie