GGCzat Forum

Pełna wersja: podanie od Agniecha
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Nick na czacie: Agniecha
Numer GG: 4397977
Dlaczego akurat ty?: Dlaczego ja? A dlaczego by nie, lubię wyzwania i chętnie sprawdzę się w nowej roli Wink
Jaką byś chciał rangę?: Vioce`a
Ile czasu spędzasz aktualnie na czacie?: Przeważnie kilka godzin dziennie w weekend`y mniej gdyż mam szkołę.
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na czacie?: Tyle ile będzie trzeba. Na pewno częściej niż dotychczas Wink
Jaki jest twój staż na naszym czacie?: ok. 3-4 lat Smile
Czy jesteś lubiany na czacie (oceń sam): Sądzę,że tak Tongue
Czy znasz regulamin?: Tak Wink
Czy zobowiązujesz się go przestrzegać?: Jak najbardziej Big Grin
Czy masz doświadczenie w podobnych dziedzinach?: Nie,ale chętnie je zdobędę Smile
Czy masz konto na Facebooku? Podaj link *: http://www.facebook.com/home.php#!/profi...1581589403
Napisz nam coś od siebie co wpłynie na pozytywne rozpatrzenie podania. Przekonaj nas do siebie: Z większością użytkowników mam dobry kontakt Smile i mam nadzieje,że z pozostałą resztą też będzie dobrze Wink Co do konfliktowości mieszczę się w granicach normy Big Grin Bywają sporadyczne przypadki,ale staram się im zapobiegać, chyba jak każdy...
Jestem obiektywna i myślę,że mogłabym podjąć tą funkcję.
Aga ma dobry kontakt z użytkownikami. Co do obiektywizmu - też się zgadzam.
TAK! Smile
hmm. a ja za rzadko Cię widze ;>
zwiększ swoją aktywność to może będę za Big Grin
Za mało cię widzę na czacie, jestem na nie.
Tez jestem na nie, wedlug mnie za malo przebywasz na czacie.
"Kilkanaście godzin dziennie". Dziewczyno czy ty posiadasz coś takiego jak życie osobiste. Rusz się z domu a nie cały czas na czacie siedzisz. Ludzie za Tobą tęsknią(jeśli jeszcze Cię pamiętają). Na szczęśćie chodzisz do szkoły w weekendy i wtedy masz kontakt z ludźmi. Jeszcze trochę a czat będzie całym Twoim życiem. Zmień to, nawróć się. Oczywiście jestem na "NIE". Jeśli ona będzie w obsłudze to zaprzepaści swoje całe życie. Nie pozwólmy by w wieku dwudziestudwóch lat dziewczyna poświęciła się dla czatu rzucająć wszystko co ma.

Amen ;D
(19.05.2011 10:47)Patkaaa napisał(a): [ -> ]"Kilkanaście godzin dziennie". Dziewczyno czy ty posiadasz coś takiego jak życie osobiste. Rusz się z domu a nie cały czas na czacie siedzisz. Ludzie za Tobą tęsknią(jeśli jeszcze Cię pamiętają). Na szczęśćie chodzisz do szkoły w weekendy i wtedy masz kontakt z ludźmi. Jeszcze trochę a czat będzie całym Twoim życiem. Zmień to, nawróć się. Oczywiście jestem na "NIE". Jeśli ona będzie w obsłudze to zaprzepaści swoje całe życie. Nie pozwólmy by w wieku dwudziestudwóch lat dziewczyna poświęciła się dla czatu rzucająć wszystko co ma.

Amen ;D

Nie wypowiadaj się skoro mnie nie znasz.
A i popraw błędy jak do mnie piszesz Tongue orty są bee Big Grin
Ortografia to nie moja dobra strona. Wybacz, że nie chce mi się szukać tego w słowniku. Jak już wspomniałam na czacie, nie czepiałabym się gdyby w podaniu zamiast "kilkanaście godzin dziennie" pisało "kilka godzin dziennie".
(19.05.2011 11:02)Patkaaa napisał(a): [ -> ]Ortografia to nie moja dobra strona. Wybacz, że nie chce mi się szukać tego w słowniku. Jak już wspomniałam na czacie, nie czepiałabym się gdyby w podaniu zamiast "kilkanaście godzin dziennie" pisało "kilka godzin dziennie".

Dobrze, poprawiłam, lepiej? ;> A co do ortów, to ja nie potrzebuję słownika Tongue
Poza tym to nie miejsce na dyskusje Wink
O lepiej. Skoro aż tak bardzo zależy Ci na mojej ortografi to sie pouczę.
Chociaż moja dewiza brzmi: "Pierdol szkołę, usztywniaj mlecze"! *

* oczywiście to jest żart typu Karol Strasburger czyli : Suchar roku ! Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie