Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANIE Ban otrzymany za multi
Autor Wiadomość
Krezol Offline
Nowy
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0

Ban otrzymany za multi
Szanowni państwo,
Zostałem zbanowany przez użytkownika @Devil za "multi" do dnia 19 maja 2032r. do godziny 15:11. Nie posiadałem u was nicku. Mój numer gg to: 142224.
Nie wiem szczerze jak do tego doszło. Podejrzewam, że do zdarzenia doszło od dnia 14 do 25 maja, wtedy nie mogłem zalogować się na swój numer (mój numer został wykorzystany prawdopodobnie do ataku na boty gg network - w każdym razie pomoc techniczna z gg network mi to tak przedstawiła). Prawdopodobnie w tych oto dniach ktoś zalogował się na wasz czat z mojego numeru i narobił tzw. "syfu".
Zapewne zapytacie dlaczego zależy mi, aby być tym czacie.Otóż w przeszłości zajmowałem się zagadnieniem ggczatów, często bywałem na "tawernie", wiedziałem o istnieniu waszego czatu lecz nie logowałem się na niego. Dzisiaj, gdy próbowałem się zalogować na czat otrzymałem komunikat na czacie o tym, iż zostałem zbanowany.
Jeżeli będziecie mieć jakiekolwiek wątpliwości co do tego, że nie jestem multikontem mogę udostępnić ownerowi fragmenty korespondencji z przedstawicielem gg network.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2012 19:32 przez Krezol.)
31.05.2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

RE: Ban otrzymany za multi
Witam,

Faktycznie doszło do takiego zdarzenia z dużej puli numerów podobnych do Twojego więc prawdopodobnie cała pula jest zbanowana oraz wycięta po stronie GG Network (po naszej też)

Wspomniane fragmenty możesz udostępnić na adres: kuba@ggczat.net

Pozdrawiam

[Obrazek: kubofonista.jpg]
01.06.2012 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

RE: Ban otrzymany za multi
OK, otrzymałem maila.