Ankieta: czy Devil powinien wyleciec?
tak
nie
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devil
Autor Wiadomość
Aga Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 0

RE: Devil
Kurosowi nie chodziło o obsługę tylko o ogół. Ola, Ty wszędzie widzisz obrazę z tego co zauważyłam. Odniosę się może do "rude fałszywe" - przecież tak się mówi, chyba nie muszę Ci tłumaczyć po co i dlaczego? Te jedzenie wymiocin to przesada, ale w reszcie widzę zwykły żart, no, ale trzeba jeszcze wziąć pod uwagę odczucia drugiej osoby - choć widzę, że to bez znaczenia, bo wszystko to czysta prowokacja...

...mówisz że mnie znasz?? To co o mnie wiesz?! To co wymyśliłeś czy to co wiedzieć chcesz?!...
18.04.2012 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

No przez te żarty zabawnie się bardzo zrobiło. Smile

[Obrazek: Bober.jpg]
18.04.2012 11:57
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

O lol. No faktycznie Leniwiec byl o wiele dluzej ma czacie.niz Ola Wink to tylko pol roku ;] szmat czasu nie? Haha. Co wysie tak uvzepiloscie? Znalazla.sie banda geniuszy.co nie lubia kilka osob i mysla ze ich wykopia.Big Grin sory. Jak wam sie nie podoba to po co.w ogole do nas wchodzicie? Zalozcie sobie wlasny czat i tam robcie to co chcecie ;] co do Deva to wiadomo.ze w obsludze zostanie Smile
18.04.2012 12:40
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

Bober ja za swoje zachowanie zostałam już ukarana dwukrotnie banami więc zejdź ze mnie. I jakbyś nie zauważyła, ale od tego czasu nic w Twoja stronę nie piszę. Szkoda tylko, że swoich prowokacji nie zamieściłaś tutaj, a także o pozwoleniu traktowania Kurosa jak śmiecia.

[Obrazek: Kacha.jpg]
18.04.2012 12:45
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

Ja jeszcze na Ciebie nie weszłam. Tongue

[Obrazek: Bober.jpg]
18.04.2012 12:51
Hardcore Offline
Support Czatu Kanałowego
*

Liczba postów: 149
Reputacja: 2

To sie zaczyna robić już chore. Wojna pomiędzy obsługą a uzytkownikami oraz obsługą a obsługą. Ciągle ktoś na kogoś skarży, próbuje komuś dopiec.. Ogarnijcie to wreszcie, bo niektóre z tych spraw możecie załatwić przecież na priv, bez potrzeby pomocy osób trzecich. Mimo, że Devil ostatnio trochę zawalil, to nie znaczy, że macie go cisnac. Jego zachowanie musi być czymś spowodowane, bo nie sądzę, żeby normalny człowiek banował za nic. Po drugie.. Mówicie, że Kuba was olewa, a nie pomysleliscie o tym jak on się czuje, widząc to, że ciągle mu się żalicie i żalicie? Ma swoje prywatne życie i nie ma aż tyle czasu, żeby dokładnie przestudiowac sytuacje, albo zasiąść jako sędzia w sądzie. Dajcie mu żyć i przestańcie zawracać mu głowę glupotami..

Naprawdę, bo jeszcze wywolacie taką sytuacje, że Czatu nie będzie..
18.04.2012 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

(18.04.2012 22:29)Hardcore napisał(a):  Naprawdę, bo jeszcze wywolacie taką sytuacje, że Czatu nie będzie..

Już jest blisko Wink

[Obrazek: kubofonista.jpg]
18.04.2012 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

Pieknie!
18.04.2012 23:41
MementoMori Offline
Rozkręcam się

Liczba postów: 38
Reputacja: 0

Widzę, że Devil ma już swój fan club Tongue Kubuś ma zostać bo inaczej JA zgłoszę kandydaturę na moda i będziecie dopiero mieli... On jeden z obsługi jakoś stara się karać ;p po nim tylko Kubofonista.. a tak to jakby nie było modów.. chyba, że ma się wrogów w obsłudze.. Tongue a co do tego ,czy czat będzie, czy nie, to właśnie dlatego zrobiłem post "Przyszłość czatu".., ale jak widać tylko kłócić się umiecie o biednego Kubusia.. a jak robić co dobrego to nikogo nie ma.. Big Grin

JEDEN KROK PRZED TOBĄAngel
19.04.2012 18:30
DegRey Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 79
Reputacja: 2

(19.04.2012 18:30)MementoMori napisał(a):  On jeden z obsługi jakoś stara się karać ;p po nim tylko Kubofonista.. a tak to jakby nie było modów..
Każdy z nas jeśli jest na czacie i widzi łamanie regulaminu to wyciąga konsekwencję od użytkownika lub jeśli nie ma takiego staffu, przekazuje to do osoby wyższej rangą.
@topic
Czemu Wy się tak go uczepiliście? Bo robi to co trzeba? Spełnia swoją role? Przecież to jego obowiązek akcja - reakcja.
Moim zdaniem nie jest zbyt surowy. Jest w sam raz. Pozdrawiam.
24.04.2012 17:48
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości