Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Efren
Autor Wiadomość
Efren Offline
Nowy
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0

Efren
Data: 28.09.2012r.
Godzina: 15:37
Nick nakładającego: Kubofonista
Opis wydarzenia: Rach ciach i czat zamknięty, Nikt nic nie napisał tylko zamknęli kanał.
Powód: Niestosowna, wulgarna, obraźliwa tematyka kanału. Obraźliwe bany, niestosowne zachowanie wobec supporterów serwisu
Nazwa kanału: bea

Używanie wulgaryzmów w gronie znajomych to chyba nie grzech..
Obraźliwe bany odwdzięczaliśmy się tym samym co delikwenci robili.. Możecie sprawdzać logi wiele użytkowników wchodziło i robiło albo reklamy albo wyzywało..
niestosowne zachowanie wobec supporterów serwisu to już jest przesada.. Nic do was nie mamy i was szanujemy więc to chyba pomyłka jeśli was obraziliśmy prosił bym o jakiś dowód bo to jest chyba niemożliwe..

Z góry przepraszam i obcujemy że jeśli odwołanie będzie w pozytywny sposób przyjęte to nasze zachowanie znacznie się poprawi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.09.2012 16:18 przez Efren.)
28.09.2012 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tranzystor Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 35
Reputacja: 4

RE: Efren
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale to jest dział dotyczący czatu tak zwanego "głównego" na numerze GG 6188632. Z treści Twojego "odwołania" wynika, iż został zamknięty przez Kubofonistę Twój kanał, który nic nie ma wspólnego z czatem na numerze, który podałem wyżej.
Proszę zwrócić uwagę na tytuł działów, który brzmi GGCzat: 6188632, oraz na drzewko GGCzat Forum » GGCzat: 6188632 » Skargi i odwołania, gdzie zamieściłeś swoje odwołanie. Jest to błędne miejsce jak już sam zapewne domniemałeś.
O wiele bardziej prawidłowym miejsce byłyby działy o tematyce Skrypt GGCzat, które znajdziesz zaraz nad działami przeznaczone dla Czatu 6188632. Sądzę, że tam dział odwołania będzie o wiele bardziej poprawniejszym miejscem.
Pozdrawiam.
28.09.2012 17:48
Efren Offline
Nowy
*

Liczba postów: 2
Reputacja: 0

Przepraszam, pomyliłem się. Nie chciał bym dublować więc mógł by ktoś z moderatorów przesunąć ten temat do dobrego działu ?
28.09.2012 18:03
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Nasze rygorystyczne podejście do wulgarnych powodów banów nie jest naszym wymysłem - GG za wulgarne bany zdejmuje całe numery z czatami dlatego tak bardzo tego pilnujemy.

Również powitanie o treści "ssij" jest niedopuszczalne.

Kanał został odblokowany. W przyszłości zachęcam do kontaktowania się jednak na kuba@ggczat.net - można to wtedy szybciej rozpatrzyć (na forum rzadziej zaglądam)

[Obrazek: kubofonista.jpg]
30.09.2012 0:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości