Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne zmiany na forum
Autor Wiadomość
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Kolejne zmiany na forum
Post skopiowany z bloga GGCzatu: http://blog.ggczat.pl/post/667411235/zmi...sygnaturek

Witajcie.

W dniu wczorajszym został zmieniony skin forum na nieco ładniejszy. Nie będę opisywał jego wyglądu, zainteresowani niech zobaczą. Myślę, że jest on bardziej pasujący do czatu GG. W zasadzie nowy wygląd miał być końcem zmian. Nie stało się tak dlatego, że Shunkiano podsunął mi następny pomysł - aby pod danymi użytkownika było napisane jaką ma rangę na czacie. Wygląda to teraz tak jak możecie zobaczyć w tym poście.

O co chodzi z powiązaniem bądź nie konta z czatem? To dodatkowa weryfikacja którą wymyśliłem już sam. Polega na sprawdzeniu czy ktoś nie wpisał cudzego nicka w profilu. Aby zweryfikować swoje konto z forum należy wpisać na czacie /forum nick_z_forum.

Na wielu profilach figuruje teraz informacja o tym, że nie podano nicka z czatu. Przy rejestracji jest on już obowiązkowy jednak dotychczasowe osoby mogą ustawić nick na stronie edycji profilu.

WAŻNE! Nie używajcie tych obrazków (tak, ta informacja pod avatarem to obrazek) na innych forach. Są one dedykowane dla forum.ggczat.pl i wkrótce inne domeny zostaną odcięte od dostępu do nich. Na innych forach możecie używać tych z http://sig.ggczat.pl Wink

W związku z tym, że ostatnio sygnaturki oraz te obrazki ładują się strasznie wolno a przyczyną takiego stanu rzeczy jest komunikacja sygnatura<->api wprowadziłem cache 1 dniowe. Oznacza to, że dane na sygnaturkach oraz forum będą uaktualniane raz dziennie, o godzinie 23:00.

[Obrazek: kubofonista.jpg]
05.06.2010 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shunkiano Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 49
Reputacja: 0

RE: Kolejne zmiany na forum
Amen Smile

[Obrazek: Shunkiano.jpg]
05.06.2010 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika