Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKARGA Kuros na Devil (oraz odwołanie)
Autor Wiadomość
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Kuros na Devil (oraz odwołanie)
Cóż, dwa w jednym.

Data nadania bana: 2012-04-17 11:14:41 :: CzatGG
* GGCzat: <Kuros> ---> zostal zbanowany (do dnia: 24.04.2012 11:14), powod: nawolwanie do buntu liczę prowokacje |@Devil

Ale niedługo potem Devilowi się odmieniło:
2012-04-17 14:37:56 :: CzatGG
* GGCzat: Zostales zbanowany do dnia: 16.07.2012 14:37 z powodu: liczne prowokacje, podburzanie innych, liczne kłamstwa, obrażanie i Bóg wie co jeszcze. Zbanowal Cie: @Devil

Nick osoby której dotyczy skarga i odwołanie: Devil

Uzasadnienie dlaczego kara jest niesłuszna: wszedł Devil, zaczęła się dyskusja z udziałem wielu osób, że nie nadaje się do obsługi. Wypowiadałem się również ja i nie uważam żebym napisał jakiekolwiek przegięcie. Pod koniec napisałem, że powinniśmy napisać na niego zbiorową skargę. I potem dostałem pierwszego bana. Smile od kiedy to nie można publicznie wyrażać swojego niezadowolenia z pracy obsługi? Jesteśmy w kraju totalitarnym, gdzie niewygodne i jednostki, osoby z innym zdaniem są eliminowane? Oczywiście nie do końca, bo w tym przypadku górę wzięły osobisty stosunek co do osób. Smile Ot ciekawostka, CzarnaZelka, która jeździła po Devilu strasznie (także omijała cenzora co widać w logu), nie dostała nawet kicka z tego tytułu. Początkowe 7 dni (które i tak były najdłuższą karą wśród osób zbanowanych) zmieniły się na miesięcy trzy. Ban kulminacyjny? Ja za wszystkie (także te urojone - jak np. poprzedni ban) sytuacje zostałem już ukarany. Wyszło strasznie to, jak bardzo mnie nie lubisz (ze wzajemnością oczywiście). Smile Tak jak wspominałem na czacie, tym bardziej podtrzymuję to, że nie nadajesz się żeby być w obsłudze i "być sprawiedliwym" sędzią. Wink Próbujesz się popisać przed kimś? Wyładować frustrację, leczyć kompleksy?

Poniżej wklejam log w całości - na zewnętrznym serwisie ponieważ jest wyjątkowo długi:

ROZMOWA OD MOMENTU DOŁĄCZENIA DEVILA
18.04.2012 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aga Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 0

RE: Kuros na Devil (oraz odwołanie)
No, tak jak myślałam... zastanawiałam się czy tylko ja bana za nic dostałam Big Grin Kuros nie wiedziałeś, że nie wolno się źle wypowiadać o obsłudze? Przecież to źle wpływa na cały czat, bo później nikt nowy nie chce przychodzić - ja już miałam taką sytuację - mnie Kuba ff postraszył za szerzenie antyczatowych treści..
Kuros, nie ma sensu...

...mówisz że mnie znasz?? To co o mnie wiesz?! To co wymyśliłeś czy to co wiedzieć chcesz?!...
18.04.2012 10:35
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

Nie próbuje się przed nikim popisać. Skarżysz się że Czarnazelka nie dostała bana? Uważasz że powinna dostać?

Nie zbanowałem jej ponieważ sam się w to wciągnąłem i też nie byłem bez winy.

Co innego kiedy Ty wchodzisz i non stop prowokujesz podczas gdy 2 osoba siedzi cicho i cierpliwie to znosi. Wchodzisz na czat tylko po to żeby dopiec tym których nie lubisz, w miedzy czasie podburzyć kilka osób przeciw obsłudze opowiadając swoja zmyśloną historie.

Na początku upinałem słownie, później było chyba parę kicków, następnie bany, to nic nie dało Ty dalej robiłeś co chciałeś, co więcej nikt nie usłyszał nawet słowa przepraszam za Twoje prowokowanie. Dostałeś więc bana na dłużej żebyś to przemyślał. Chce tylko żebyś przeprosił choć jedną osobę nie musi być tu może być prywatnie i zachowywał się już normalnie Wink

Wiem że potrafisz. Serio to nie tak że Cie nie lubię jesteś mi obojętny. Po prostu sprawiasz przykrość osobą które nic Ci nie zrobiły. No rozumiem raz czy dwa ale Ty to robisz ciągle.

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
18.04.2012 10:37
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

(18.04.2012 10:37)Devil napisał(a):  Nie próbuje się przed nikim popisać. Skarżysz się że Czarnazelka nie dostała bana? Uważasz że powinna dostać?

Nie zbanowałem jej ponieważ sam się w to wciągnąłem i też nie byłem bez winy.

Co innego kiedy Ty wchodzisz i non stop prowokujesz podczas gdy 2 osoba siedzi cicho i cierpliwie to znosi. Wchodzisz na czat tylko po to żeby dopiec tym których nie lubisz, w miedzy czasie podburzyć kilka osób przeciw obsłudze opowiadając swoja zmyśloną historie.

Na początku upinałem słownie, później było chyba parę kicków, następnie bany, to nic nie dało Ty dalej robiłeś co chciałeś, co więcej nikt nie usłyszał nawet słowa przepraszam za Twoje prowokowanie. Dostałeś więc bana na dłużej żebyś to przemyślał. Chce tylko żebyś przeprosił choć jedną osobę nie musi być tu może być prywatnie i zachowywał się już normalnie Wink

Wiem że potrafisz. Serio to nie tak że Cie nie lubię jesteś mi obojętny. Po prostu sprawiasz przykrość osobą które nic Ci nie zrobiły. No rozumiem raz czy dwa ale Ty to robisz ciągle.
Uważam, że Kuros za poprzednie prowokacje nawet jeśli się czasem pojawiały to już został ukarany kilkoma banami, więc dlaczego teraz dostaje kolejnego na 3 miesiące? A wczoraj nie było żadnej prowokacji tylko wyrażanie swojej opinii, żadnych aluzji i tym podobnych. W wolnym kraju jesteśmy, więc przecież swoje zdanie można wypowiadać. Smile W regulaminie nie ma nic o tym, że ma być karany za rozmowy, które prowadzi prywatnie. I to też trzeba rozdzielać, co się robi na czacie, a o czym pisze prywatnie. A Ty Devil to mieszasz i banujesz za to, za co już dostał bany. No to skoro mamy być sprawiedliwi to CzarnaZelka też powinna dostać bana za obrażanie i prowokowanie. Smile Tutaj chodzi o to, że jednych każesz, a innym odpuszczasz. Co za różnica czy sam się wciągnąłeś w to, jak napisałeś, czy nie. Smile

[Obrazek: Kacha.jpg]
18.04.2012 10:47
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Kacha sory ale przeczytaj ten log i powiedz mi czy serio nie znalazłaś tam żadnych prowokacji i wzywania do buntu jeśli nie to daje spokój

18.04.2012 10:51
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Sprawiam przykrość *osobom. Kogo masz na myśli? Smile Siebie? Bo chyba powinieneś się za siebie wypowiedzieć w tym przypadku. Bo raczej nie przypominam sobie żeby ktoś poza Tobą, Bobrem napisał mi coś takiego wprost. Że krzywdzę go. Podaj mi proszę, publicznie te prowokacje. W postaci logu. Te za które nie zostałem już zbanowany wcześniej. Zwłaszcza tę ostatnią, za którą dostałem 3 dni bana. Wyjaśnij publicznie. Bo nie wiem. Smile

Robisz z siebie świętego a ze mnie wcielone zło. Nawet wypisujesz innym na priv jaki to zły jestem, jak skrzywdziłem kogoś. A w tym przypadku znasz TYLKO jedną stronę medalu, osoby z którą się bardzo lubisz. Wink "Ostrzegasz". +

EDIT: Jakiego buntu? Mówiłem osobom, które są takiego zdania, że powinniśmy napisać na Ciebie skargę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 10:56 przez Kuros.)
18.04.2012 10:52
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Nie wytrzymam ja pisze komuś na priv jaki jesteś?
Nigdy nie zacząłem z nikim żadnej rozmowy o Tobie, ale jeśli ktoś do mnie napisał i zaczął na mnie najeżdzać bo coś mu na mnie nagadałeś no to sory co miałem zrobić ?

Powiedz mi do kogo pierwszy napisałem prywatnie żeby Cię w jakiś sposób oczernić. Jeśli znajdziesz taką osobę sam odejdę wystarczy jedna osoba do której to ja pierwszy napisałem żeby Cie oczernić. Słucham.

To Ty opowiadasz o mnie nie wiem jakie historie a później ludzie do mnie piszą i mówią jaki to ja nie jestem, albo w ogóle nie chcą ze mną gadać.

Kacha i proszę Cie nie stawaj w jego obronie bo Ty też dobrze wiesz kto kogo pierwszy zaczął oczerniać przed wszystkimi.

18.04.2012 11:00
Malina Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 14

masakra jakaś;/ sami cały czas mówicie 'jak się nie podoba to skargę MOŻESZ napisać na forum" a jak już ktoś chce napisać to banana dostaje za to? nie czaje waszego toku myślenia przecież ma pełne prawo do wyrażania swojego zdania i prawo do napisania skargi a pozostałe osoby na czacie chciały się pod nią podpiąć. W głowach się poprzewracało.. wygląda na to ze każdy powinien uważać na to co "może" bo możliwości na czacie są czysto teoretyczne.

[Obrazek: Malina.jpg]
18.04.2012 11:04
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

(18.04.2012 11:00)Devil napisał(a):  Kacha i proszę Cie nie stawaj w jego obronie bo Ty też dobrze wiesz kto kogo pierwszy zaczął oczerniać przed wszystkimi.

Tutaj jest ewidentna jakaś aluzja do mnie. A myślałam, że można się jakoś z Tobą dogadać. Twoja opinia o mnie nigdy się nie zmieni, dla Ciebie zawsze to ja będę oczerniać i okłamywać wszystkich dookoła. Daruj sobie Devil. To Ty sprawiasz przykrość właśnie takim zachowaniem bo nawet mnie nie poznałeś, a takie wnioski wyciągasz.

[Obrazek: Kacha.jpg]
18.04.2012 11:05
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

(18.04.2012 11:05)Kacha napisał(a):  
(18.04.2012 11:00)Devil napisał(a):  Kacha i proszę Cie nie stawaj w jego obronie bo Ty też dobrze wiesz kto kogo pierwszy zaczął oczerniać przed wszystkimi.

Tutaj jest ewidentna jakaś aluzja do mnie. A myślałam, że można się jakoś z Tobą dogadać. Twoja opinia o mnie nigdy się nie zmieni, dla Ciebie zawsze to ja będę oczerniać i okłamywać wszystkich dookoła. Daruj sobie Devil. To Ty sprawiasz przykrość właśnie takim zachowaniem bo nawet mnie nie poznałeś, a takie wnioski wyciągasz.

Przecież nie pisze że to robiłaś Ty, wiem jedno robił to ktoś z was wiec wiesz. Uważasz że nie sprawiedliwie Cie traktuje? jeśli tak to pisz to co uważasz Wink

18.04.2012 11:13

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości