Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKARGA na Remind
Autor Wiadomość
kostucha7 Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 41
Reputacja: 5

Exclamation na Remind
Prowokatorka ... i obraza mnie ciagle co tu wielepisac.... rzal mi jej .
jedna z niemilszych osob z obslugi .,, wyzywa mnie od jakis kostusiow .,,,potem wmawia sobie ze ja ktos obraza rzal mi tej starszej pani R .
ponizej przyklad ;

godzina
12;47
<PanLesio> Big Grin
<PanLesio> Kostek pedale.nie spij
<Promyk> Co go obrażasz?
<PanLesio> Ja tak do niego pieszczotliwie jak zawsze Aniu
<PanLesio> z czuciem Big Grin

2014 - 04 - 15

tak samo jak nick nie nadala taki jaki uzytkownik chcial,

zostaje obrazony tak prze niego nie 1 raz .gdzie ja raz odpowiadajac to samo co on gdy pani R byla . odrazu poleciala konfidencko zeby bana dac ,, ale on moze tak pisac do mnie ta? izostalem ukarany na 2 tyg za to . choc nie pamietam zeby sie sam niby ten obrazony upominal o bana . gyz to na zarty bylo z mojej strony.. jak on mi tak ja jemu raz ... i takich przykladow jest kilka .... i mowilem o ty pani R , ze obrazaja mnie to nie raz napisala ze "mam to w du.... " i nie mowi o tym swojemu chlopakowi benowi ze obrazaja mnie ... tak jak to robi gdy niby ja cos napisze odrazu leci z tym do niego ... ale juz tego nie wytlumaczy bo nie potrai rzal mi jej .

CIECHAN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2014 23:47 przez kostucha7.)
29.12.2013 1:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ben Offline
Czat Główny
Szef Obsługi
*

Liczba postów: 26

RE: na Remind i odwolanie
Rzadko się odzywam przez co nie zasługuje na to stanowisko na czacie ale chyba przyszła w końcu na to pora. Kostuchno kochana (ładnie się odzywam do Ciebie - prawda?) na to jak na Ciebie piszą sam zapracowałeś. Nie raz i nie dwa a tysiące razy. Nie będę tutaj podawał przykładów bo i nie o to chodzi by sypać cytatami wyrwanymi z kontekstu. Gdyby chcieć wyciągnąć z archiwów nawet moich prywatnych w jaki sposób odnosisz się do różnych osób, w szczególności do młodych dziewczyn które z jakichś powodów mają Ciebie dość to zajęłoby to tyle miejsca co wszystkie posty do tej pory napisane razem wzięte. Co do obsługi jest bardzo tolerancyjna w stosunku do Ciebie ponieważ przymyka oczy na to co wypisujesz i w jaki sposób to robisz, w szczególności na priv czatu. Znam Ciebie nie od dziś i wiem że jesteś człowiekiem sprytnym i ogarniętym ale potrafisz nieźle zajść za skórę i w niektórych momentach zachowujesz się nieobliczalnie. Nie mam pojęcia czy zdajesz sobie z tego sprawę wtedy czy nie (znaczy czy jesteś tego świadomy czy nie) ale twój dowcip jest zbyt ciężki i na tyle ciężki że na innych czatach dawno miałbyś bana ff - tutaj jesteś tolerowany i dobrze o tym wiesz. Więc bardzo proszę o to byś oszczędził sobie tak banalne przemyślenia które umieściłeś wyżej bo trochę żal ich czytać. Co do obsługi - nie są to doskonali ludzie, też mają swoje gorsze dni i nie zawsze muszą znać się na twoim genialnym dowcipie. Po za tym inni czy jesteś tego świadomy czy nie również skarżą się na Ciebie. Oczywiście dowody nie sprawdzone nie podlegają karze, niemniej to wyrabia opinię o Tobie na którą niestety sam zapracowujesz. Normalnie w rozmowie prywatnej można z Tobą porozmawiać, na czacie na którym oczywiście większość zachowuje się różnie i często inaczej niż w życiu prywatnym Ty ich przebijasz. Twoje dziwne sformułowania i zwroty są tak czasem nieobliczalne i budzą różne skojarzenia że tym samym niektórzy mają na temat twojej osoby słuszne lub niesłuszne opinie i różnie w rozmowach prywatnych Ciebie nazywają. Z tym ostatnim pretensje ewentualne miej do siebie. Następna sprawa dotyczy życia prywatnego obsługi. Fajnie że interesujesz się kto z kim jest i być może co robi po za czatem, kto z kim sypia i jakie prezenty dostaje - niemniej nie są to osoby publiczne i ich życie prywatne nawet jeśli się Tobie nie podoba albo czujesz żal że prywatnie nie mają związku z Twoją osobą to publiczne wyrażanie tego tu na forum nie jest na miejscu. Przypomnę że istnieje ochrona danych osobowych czyli prawna ochrona prawa do prywatności. I nie tylko dotyczy to danych osobowych ale również życia prywatnego. Tak więc to kolejne naruszenie tym razem nie tylko związane z regulaminem czatu ale wiążące się z odpowiedzialnością prawną. A mówiąc o samym czacie i jego regulaminie - naruszyłeś wiele jego punktów (np. 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9, 1.10, 1.18) za które powinieneś już otrzymać bana ff. Nie będę wyciągał tutaj dowodów w postaci cytatów twoich wypowiedzi ponieważ nie mam takiego zwyczaju i nie chcę narazić Ciebie na jeszcze większe drwiny i jeszcze bardziej zepsuć twój i tak kiepski wizerunek. Tak więc następnym razem nim zdecydujesz się na napisanie skargi na kogokolwiek zacznij od siebie. Mile to będzie widziane. No i do zobaczenia na czacie po zakończeniu bana. Twój ulubieniec - Ben Tongue
31.12.2013 8:26
kostucha7 Offline
Jestem stałym bywalcem

za duzo cpa chyba ta pani R.

CIECHAN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2014 23:30 przez kostucha7.)
31.12.2013 19:37
Montine Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 52
Reputacja: 4

A weź się Kostek Big Grin

[Obrazek: Montine.jpg]

Popatrz jak czas szybko mnie zmienił.... Dzisiaj jestem nie do poznania... Wink
29.01.2014 0:04
kostucha7 Offline
Jestem stałym bywalcem

szkoda na nia czasu .tyle w temacie ,

CIECHAN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2014 23:32 przez kostucha7.)
28.03.2014 18:29
Remind Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 9
Reputacja: 3

Kostuś nudzi Ci się, nie masz co napisać to sam głupoty wypisujesz. Najpierw prowokujesz i wyzywasz ludzi, a później żalisz się, że oni są tacy źli dla Ciebie i zawsze, to Ty jesteś tym poszkodowanym. I naprawdę, obsługa tego czatu miała dla Ciebie już wystarczająco dużo wyrozumiałości, ale ileż można? Ile razy można powtarzać? Przecież nie jesteś dzieckiem. Chcesz żebyśmy Cię traktowali poważnie? Ok, ale Ty też zachowuj się poważnie, w stosunku do nas, bo jak do tej pory, tego nie widać.
To Tyle ode mnie w tej sprawie.Smile
Remind
30.03.2014 12:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości