Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie i skarga Kotii
Autor Wiadomość
koti Offline
Nowy
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0

Odwołanie i skarga Kotii
26.07.12 15:12
JuSs
Wszedłem na czat by zobaczyc czy sa ciekawe osoby, stwierdziwszy, ze nie wyszedlem po 2 minutach i po minucie dostalem bana na dzien.. Nieuzasadniony BAN!
26.07.2012 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tranzystor Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 35
Reputacja: 4

RE: Odwołanie i skarga Kotii
Po pierwsze to raczej powinieneś pisać oddzielnie skargę i odwołanie.
A po drugie ban jak najbardziej słuszny. Ewidentnie widać, iż nie zapoznałeś się z regulaminem, a dokładniej z punktem 1.8 regulaminu, a więc uzasadnienie jest bezsensowne i nielogiczne. Byłem świadkiem tego zdarzenia i nie byłeś na czacie obecny od momentu zalogowania do momentu wylogowania co najmniej 60 sekund (patrz regulamin). Byłeś obecny bodajże zaledwie 25 sekund, a więc moim zdaniem brakuje jeszcze trochę do Twoich dwóch minut i nie powinieneś tak bezczelnie kłamać, to wszystko wychodzi. Sam bym dał Tobie bana jakbym zdążył.
A więc Twoja nieznajomość regulaminu, na skutek której dostałeś bana i jeszcze próba "nagięcia" prawdy jest powodem, aby złożyć skargę na JuSs, która wypełniła swój obowiązek i rzucania w Jej stronę, iż nałożyła niesłusznie bana?
Pamiętaj, że nieznajomość regulaminu nie uchroni przed konsekwencjami za jego łamanie.
Pozdrawiam, Tranzystor.
26.07.2012 21:16
koti Offline
Nowy
*

nie..
27.07.2012 10:02
Tranzystor Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 35
Reputacja: 4

Możesz proszę rozwinąć swoją wypowiedź, gdyż nie za bardzo wiem o co Tobie chodzi?
Przydałoby się przeprosić i następnym razem okazać więcej pokory. Najpierw poszukaj błędów po swojej stronie zanim zaczniesz oskarżać innych i niepotrzebnie robić zamieszanie, a szczególnie w taki bezczelny sposób i odwołując się do "nagięcia" prawdy.
Mam nadzieję, że już takie bezpodstawne oskarżenia się nie powtórzą i życzę w tym powodzenia.
Pozdrawiam, Tranzystor.
27.07.2012 11:13
koti Offline
Nowy
*

uprzedzilem twoje sugestie
27.07.2012 18:50