Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie. Kacha.
Autor Wiadomość
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162
Reputacja: 0

RE: Odwołanie
(06.04.2012 11:11)Bober napisał(a):  
(06.04.2012 11:02)Kacha napisał(a):  Dziękuję, nie obchodzę, ale nawzajem. Tylko, że nie to jest tematem. Pozdrawiam.

Tak jak i tematem nie jest ban Kurosa. Smile
A ja tu tylko świąteczną atmosferę wprowadzam. ^^

ban Kurosa jest powiazany z tematem, poniewaz to, co napisal, rowniez ukazuje brak kompetencji devila Wink

Kuba, moze zamiast edytowac moje posty, wypowiedz sie rowniez, a nie jak zwykle: napiszesz, ze zajmiesz sie w wolnej chwili, zamkniesz, ukryjesz, skasujesz Tongue

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
06.04.2012 11:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

Chciałam jeszcze tylko zwrócić uwagę na niepoprawność tematu. ; )
Polecam spojrzeć http://forum.ggczat.net/jak-napisac-popr...t-187.html tutaj, Kasiu, by nauczyć się pisać odwołania według podanego wzoru. Smile

[Obrazek: Bober.jpg]
06.04.2012 13:57
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

(06.04.2012 13:57)Bober napisał(a):  Chciałam jeszcze tylko zwrócić uwagę na niepoprawność tematu. ; )
Polecam spojrzeć http://forum.ggczat.net/jak-napisac-popr...t-187.html tutaj, Kasiu, by nauczyć się pisać odwołania według podanego wzoru. Smile

Rozumiem, że będę dostawała bany dopóki nie nauczę się pisać poprawnie odwołania. :]

[Obrazek: Kacha.jpg]
06.04.2012 14:00
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

(06.04.2012 14:00)Kacha napisał(a):  Rozumiem, że będę dostawała bany dopóki nie nauczę się pisać poprawnie odwołania. :]

Nie no... Za to warna jedynie dostać można. ; )

06.04.2012 14:07
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(06.04.2012 10:29)Kuros napisał(a):  To ja może się podczepię z moim banem, którego jakiś czas temu dostałem od wspomnianego osobnika. Wszedł Dev:

Cytat:2012-03-26 08:31:59 :: CzatGG
<@Devil> Kuros czemu ja denerwujesz ?

2012-03-26 08:32:30 :: kuros666
Ja kogoś denerwuję? A kim Ty jesteś żeby się wpieprzać w cudze sprawy?

I zaraz potem:

2012-03-26 08:33:05 :: CzatGG
* GGCzat: Zostales zbanowany do dnia: 29.03.2012 08:33 z powodu: tu ma być spokój i nie prowokuj;-). Zbanowal Cie: @Devil

Zostałem zbanowany za rzekomą wcześniejszą prowokację. Kiedy za te wszystkie... prowokacje to już dostawałem i kicki i bany od "zainteresowanej". I nie pisz mi tu Dev, że i tak powinienem mieć bana ff bo to nie moja decyzja, że go nie dostałem. Tutaj jeszcze coś, po moim zbanowaniu:

Cytat:<Niczkowa> No najlepiej ((CENZOR)) bana dać jak się nie wie co ma się napisać!
<@Devil> Nie chodzi o ta sytuację tylko inna
<@Devil> On dostanie jeszcze dłuższego bana zobaczycie

Rozdawane bany bez ładu i składu.

Dobrze wiesz za co dostałeś bana, prowkujesz, rozpowiadasz jakieś wymyślone rzeczy na mój temat. Mścisz się że Ci nie wyszło coś? W życiu nie zawsze układa się tak jak chcemy zrozum to i już odpuść bo w końcu sam wpadniesz w dołki które kopiesz pod innymi. Przez to że skupiasz się tylko żeby komuś zrobić na złość czy go oczernić możesz przegapić te swoje szczęście którego tak szukasz.

(06.04.2012 10:33)Leniwiec napisał(a):  odnosnie tego: dev, jesli Kuba postanowil mu nie dawac bana, to tobie guzik do tego... A grozac mu w ten sposob podwazasz decyzje Kuby Wink
a i ban Kurosa byl niesluszny... Siedzial spokojnie, nic niemal nie pisal i dostal bana za prowokacje xd parodia normalnie....

Drogi Leniwcu przecież nie dałem mu bana na ff więc nie podważam niczyich decyzji. Ja wiem że Twoim zdaniem każdy ban który daje jest niesłuszny jedyne słuszne bany dawałeś Ty za swojej kadencji to jest oczywiste i nie musisz się już powtarzać Smile O ile pamiętam nie był Cie kiedy dawałem tego bana ale Ty oczywiście wiesz że nic nie robił. Poza tym jak już mówiłem bana dostał za to co zrobił kiedy mnie nie było Wink
Ciesze się że ten czat ma takiego wspaniałego obrońce biednych i uciśnionych który potrafi tak wiele powiedzieć o sytuacjach przy których go nie było i o rzeczach o których nie ma pojęciaSmile

(06.04.2012 10:54)Kacha napisał(a):  Cóż Devilu za to już bana dostałam poprzednim razem. Zarówno jak i przekleństwa i prowokacje. :] Chciałam tylko zasugerować Ci delikatnie, że widzisz moje przewinienia, a nie innych. Przykładem jest np to, że kiedyś zostałam wyrzucona za omijanie cenzora, czego w regulaminie nie ma, ale to inna kwestia, a inna osoba po mnie zrobiła to dwukrotnie, a ukarana nie została. W tej chwili to Ty rzucasz oszczerstwa na mój temat zarzucając mi kłamstwa. Prywatny brak sympatii do mnie zostaw poza czatem, a wykonuj swoje obowiązki bo tutaj podając taki powód pokazałeś swój brak kompetencji. Cóż to za powód : spędź święta z rodziną? Kiedy ja prowadziłam normalną rozmowę nie kierując wobec Ciebie wczoraj żadnych słów, a Ty sam zacząłeś, że coś mi nie pasuje. Leniwiec zgadzam się, Devil czuje się bezkarny po prostu. Smile Jeżeli karzemy to wszystkich jednakowo, jeżeli nie to nikogo. Pozdrawiam.

Jak Ty możesz pisać że ja kłamie. Weź Ty się zastanów nie wiedziałem że jesteś tak fałszywym i nie szczerym człowiekiem. Z jednej strony wszystko super pięknie a za plecami mi tyłek obrabiasz. Człowieku jak Ty możesz spojrzeć lustro? Staram się być obiektywny ale Ty mi nie dajesz wyjścia po prostu. Mam nadzieje że życie Cie zmieni na lepsze bo kiedyś naprawdę obrobisz tyłek komuś kto będzie bezwzględny i Cię za to wszystko wynagrodzi Wink

Ludzie zastanówcie się zachowujecie się jak dzieci. Postawcie się w sytuacji osoby na której się mścicie i wygadujecie o niej bzdury.

Nie macie odwagi wprost jej tego powiedzieć ? Tylko za plecami jakieś prowokacje i kłamstwa co za ludzie ;/

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
06.04.2012 22:46
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162

biedaku... Na starosc juz skleroze masz... Tak sie sklada, ze bylem jak dawales Kurosowi bana Wink i druga rzecz, to nie dalem tu rzadnego bana Wink ale skad ty to mozesz wiedziec? Nawet regulaminu nie znasz Wink

i jak juz ci pare razy wspominalem, nie jestem obronca ucisnionych, ale pogromca ... hmmm... takich jak ty xd

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
06.04.2012 23:34
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(06.04.2012 23:34)Leniwiec napisał(a):  biedaku... Na starosc juz skleroze masz... Tak sie sklada, ze bylem jak dawales Kurosowi bana Wink i druga rzecz, to nie dalem tu rzadnego bana Wink ale skad ty to mozesz wiedziec? Nawet regulaminu nie znasz Wink

i jak juz ci pare razy wspominalem, nie jestem obronca ucisnionych, ale pogromca ... hmmm... takich jak ty xd

Powiedziałem że nie jestem pewien czy byłeś to po pierwszeWink
Takich jak ja czyli jakich?
Ty pogromca? weź mnie już nie rozśmieszaj dla mnie jesteś takim klaunem szukającym poklasku wszędzie musisz włożyć swoje trzy grosze. Oczywiście tu jesteś bezpieczny bo nikt Ci za wiele nie zrobi. Myślę że minąłeś się z powołaniem bo byś się świetnie nadawał na komika i rozśmieszał tłum swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
07.04.2012 0:25
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

(06.04.2012 22:46)Devil napisał(a):  Jak Ty możesz pisać że ja kłamie. Weź Ty się zastanów nie wiedziałem że jesteś tak fałszywym i nie szczerym człowiekiem. Z jednej strony wszystko super pięknie a za plecami mi tyłek obrabiasz. Człowieku jak Ty możesz spojrzeć lustro? Staram się być obiektywny ale Ty mi nie dajesz wyjścia po prostu. Mam nadzieje że życie Cie zmieni na lepsze bo kiedyś naprawdę obrobisz tyłek komuś kto będzie bezwzględny i Cię za to wszystko wynagrodzi Wink

Ludzie zastanówcie się zachowujecie się jak dzieci. Postawcie się w sytuacji osoby na której się mścicie i wygadujecie o niej bzdury.

Nie macie odwagi wprost jej tego powiedzieć ? Tylko za plecami jakieś prowokacje i kłamstwa co za ludzie ;/

Devil nigdzie nie napisałam, że kłamiesz. Mylisz pojęcia dlatego przytoczę Ci definicję kłamstwa: "wypowiedź zawierająca informacje niezgodne z przekonaniem o stanie faktycznym. Kłamca przekazuje informacje niezgodne z jego przekonaniem o rzeczywistości z intencją, by zostały one wzięte za prawdziwe. Kłamstwem mogą być także wypowiedzi zgodne z rzeczywistym stanem rzeczy, o ile autor przekazu nie ma świadomości tego faktu." Oraz definicja oszczerstwa: "zniesławienie, pomówienie, obmówienie, oszczerstwo – występek polegający na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej nie mającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności." A tak poza tym to tutaj nie mieszamy spraw prywatnych i nie wiem na jakieś podstawie wyciągasz wnioski, nie siedzisz w niczyjej głowie i nie wiesz co myśli na Twój temat. Więc nie wiesz co ja mam w głowie. I co będziesz mnie banować za to, że uważasz, że Cię nie lubię? W takim razie nie masz takiego prawa bo nic na ten temat w regulaminie nie ma. I kolejny raz pokazujesz brak jego znajomości. I Ty teraz też powinieneś dostać bana skoro niby ja Cię oczerniam Ty właśnie też to robisz. Nie rozdzielasz swoich uczuć od obowiązków obsługi. Sam się zastanów nad swoim zachowaniem Devilu i swoją "obiektywnością". Pozdrawiam.

[Obrazek: Kacha.jpg]
07.04.2012 13:00
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Wybacz ale nie wiem za co dostałem bana. Smile Bo za wszystkie przewinienia byłem już karany. Więc z łaski swojej wytłumacz mi.
Ja się mszczę? Ja kogoś oczerniam? Polemizowałbym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2012 13:55 przez Kuros.)
07.04.2012 13:30
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

(07.04.2012 13:30)Kuros napisał(a):  Wybacz ale nie wiem za co dostałem bana. Smile Bo za wszystkie przewinienia byłem już karany. Więc z łaski swojej wytłumacz mi.
Ja się mszczę? Ja kogoś oczerniam? Polemizowałbym.

Widziałam wcześniejszą treść tego posta i właściwie zaczynasz mnie bawić. Napisz jeszcze na mnie skargę i wypisz wszystkie zażalenia. Czekam.

Co do Kasi - ban już zaraz minie, będziesz mogła znów pojawić się w naszych progach. Smile Wielokrotnie wykazujesz lekceważącą postawę w stosunku do obsługi, prowokujesz, potrafisz obrażać, masz gdzieś upomnienia i poruszasz nawet tematy, które dotyczą czyjejś religijności - bądź jej braku, co sprawia przykrość innym użytkownikom. Szczególnie kiedy się z nich naśmiewasz. ; )

Hmm... Nazwijmy tego bana - banem kumulacyjnym.

07.04.2012 14:04

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości