Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie. Kacha.
Autor Wiadomość
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

RE: Odwołanie
(07.04.2012 14:04)Bober napisał(a):  Co do Kasi - ban już zaraz minie, będziesz mogła znów pojawić się w naszych progach. Smile Wielokrotnie wykazujesz lekceważącą postawę w stosunku do obsługi, prowokujesz, potrafisz obrażać, masz gdzieś upomnienia i poruszasz nawet tematy, które dotyczą czyjejś religijności - bądź jej braku, co sprawia przykrość innym użytkownikom. Szczególnie kiedy się z nich naśmiewasz. ; )

Hmm... Nazwijmy tego bana - banem kumulacyjnym.

Ach ban kulminacyjny. Tutaj nie chodzi o czas bana i to, że jest na 4 dni. Chodzi o to, iż Devil karze mnie bez powodu akurat w tym momencie. Za rozmowę? Za to mam być karana? To w takim razie dlaczego inne osoby nie mają bana? Za obrazy i wulgaryzmy miałam już bana wcześniej. A co do religijności w tym nic naśmiewczego nie było, ale jak ktoś chce to widzi to czego nie ma. Hm a pewna użytkowniczka za każdym razem jak wchodziła mówiła o obrzędach Wielkanocnych. Jakoś została ukarana tylko kickiem. Obsługa nie jest konsekwentna w swoich działaniach. I to widzę nie tylko ja. Więc sobie tego nie wymyśliłam. Pozdrawiam.

[Obrazek: Kacha.jpg]
07.04.2012 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

(07.04.2012 14:23)Kacha napisał(a):  A co do religijności w tym nic naśmiewczego nie było, ale jak ktoś chce to widzi to czego nie ma. Hm a pewna użytkowniczka za każdym razem jak wchodziła mówiła o obrzędach Wielkanocnych. Jakoś została ukarana tylko kickiem. Obsługa nie jest konsekwentna w swoich działaniach. I to widzę nie tylko ja. Więc sobie tego nie wymyśliłam. Pozdrawiam.

W takim razie obiecuję Ci, że również będziesz dostawała kicki za kolejne takie występki. Przepraszam, że Cię wtedy nie wyrzuciłam - przyznaję się do błędu i obiecuję poprawę. Jesteś już zadowolona czy jeszcze jest coś niewyjaśnionego?

Bana możesz dostać w każdym momencie nawet jeśli przewinienia dokonałaś godzinę, dwie, trzy godziny wcześniej. Smile

I jeszcze jedno - ban kumulacyjny a nie kulminacyjny. Smile

[Obrazek: Bober.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2012 16:29 przez Bober.)
07.04.2012 14:30
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

(07.04.2012 14:30)Bober napisał(a):  takim razie obiecuję Ci, że również będziesz dostawała kicki za kolejne takie występki. Przepraszam, że Cię wtedy nie wyrzuciłam - przyznaję się do błędu i obiecuję poprawę. Jesteś już zadowolona czy jeszcze jest coś niewyjaśnionego?

Bana możesz dostać w każdym momencie nawet jeśli przewinienia dokonałaś godzinę, dwie, trzy godziny wcześniej. Smile
W takim razie obiecaj też, że będziesz traktować wszystkich tak samo i bądź konsekwentna w swoich działaniach nie tylko wobec mnie ale i wszystkich, a nie traktuj mnie jak czyste zło. Bo taką ze mnie robi Devil. Zło w czystej postaci. Jak macie dobry humor to nie wyrzucacie, a akurat jak zły to trzeba się wyładować. I nadal nie zostało wyjaśnione to o co mi chodziło. O powód bana. Więc nadal chcę wskazania gdzie napisałam, iż nudzą mnie słowa Devila bo za to dostałam bana czyż nie? Tak jest w jego powodzie.

07.04.2012 14:58
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Tak, traktujcie wszystkich równo. Smile Np. Kostuchę. Bo on się wydaje mieć jakąś protekcję Twojej osoby, Bober. Smile Może sobie pisać skrótami i nawet nie jest za to upominany. Wink
07.04.2012 15:01
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147
Reputacja: 0

(07.04.2012 14:58)Kacha napisał(a):  
(07.04.2012 14:30)Bober napisał(a):  takim razie obiecuję Ci, że również będziesz dostawała kicki za kolejne takie występki. Przepraszam, że Cię wtedy nie wyrzuciłam - przyznaję się do błędu i obiecuję poprawę. Jesteś już zadowolona czy jeszcze jest coś niewyjaśnionego?

W takim razie obiecaj też, że będziesz traktować wszystkich tak samo i bądź konsekwentna w swoich działaniach nie tylko wobec mnie ale i wszystkich, a nie traktuj mnie jak czyste zło. Bo taką ze mnie robi Devil. Zło w czystej postaci. Jak macie dobry humor to nie wyrzucacie, a akurat jak zły to trzeba się wyładować. I nadal nie zostało wyjaśnione to o co mi chodziło. O powód bana. Więc nadal chcę wskazania gdzie napisałam, iż nudzą mnie słowa Devila bo za to dostałam bana czyż nie? Tak jest w jego powodzie.

Nikogo z Ciebie nie robię. Twoje zachowanie świadczy o Tobie a ja Ci nie każe zachowywać się tak jak to robisz. Ty źle widzisz tą sytuacje powiesz że nie upominałem Cie wcześniej prze tym banem żebyś się uspokoiła i nie prowokowała?

Nie zawsze ostrzeżenie musi być kickem. Słowne upomnienie też jest ostrzeżeniem. Ty na moje słowa zaczęłaś ziewać i co powiesz że tak nie było i sobie to wymyśliłem?

Możesz udawać dalej ofiara tak jak Kuros i mówić wszystkim jaki to ja zły jestem i nastawiać ich przeciw mnie bo co może tak nie robisz;>?

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
07.04.2012 15:08
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

(07.04.2012 14:58)Kacha napisał(a):  W takim razie obiecaj też, że będziesz traktować wszystkich tak samo i bądź konsekwentna w swoich działaniach nie tylko wobec mnie ale i wszystkich, a nie traktuj mnie jak czyste zło. Bo taką ze mnie robi Devil. Zło w czystej postaci. Jak macie dobry humor to nie wyrzucacie, a akurat jak zły to trzeba się wyładować. I nadal nie zostało wyjaśnione to o co mi chodziło. O powód bana. Więc nadal chcę wskazania gdzie napisałam, iż nudzą mnie słowa Devila bo za to dostałam bana czyż nie? Tak jest w jego powodzie.

Oczywiście jesteś szczera, miła, sympatyczna, grzeczna i najbardziej poszkodowana. Jesteś ofiarą perfidnych działań mszczącej się i niekompetentnej obsługi. ; )

Proszę Cię, nie rób teatru, bo teksty typu " robi ze mnie czyste zło " to ja kierowałam na swoją obronę w wieku 5 lat. Nie pogrążaj się, Kasiu.

(07.04.2012 15:01)Kuros napisał(a):  Tak, traktujcie wszystkich równo. Smile Np. Kostuchę. Bo on się wydaje mieć jakąś protekcję Twojej osoby, Bober. Smile Może sobie pisać skrótami i nawet nie jest za to upominany. Wink

Nie będę Cię traktowała równo. Smile Na czacie jesteś " warunkowo " i właściwie gratuluję odwagi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2012 15:10 przez Bober.)
07.04.2012 15:08
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147
Reputacja: 0

(07.04.2012 15:01)Kuros napisał(a):  Tak, traktujcie wszystkich równo. Smile Np. Kostuchę. Bo on się wydaje mieć jakąś protekcję Twojej osoby, Bober. Smile Może sobie pisać skrótami i nawet nie jest za to upominany. Wink

Akurat słabo trafiłeś bo on miał już bana i powinieneś o tym pamiętaćSmile
Tak teraz czepiaj się i wytykaj błędy innym nie widząc swoich Wink

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
07.04.2012 15:13
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Czy ja mówię o sobie? Inni są upominani a on nie, dziwne. A i jak już jesteśmy przy tym temacie, to powiedz od kogo masz pozwolenie na traktowanie jak śmiecia, bo często o tym wspominałaś, że takowe masz. Smile
EDIT: On może i miał bana ale jakoś nadal to robi. Wink

@Dół: Równie dobrze możesz tutaj odpowiedzieć, bo i tak już był offtopic. Chyba, że po prostu nie masz takowego pozwolenia. Bo przecież Kuba, jak sam o tym mi powiedział o niczym takim nie wie. Smile Nie udzielał takowego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2012 15:29 przez Kuros.)
07.04.2012 15:14
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

(07.04.2012 15:14)Kuros napisał(a):  Czy ja mówię o sobie? Inni są upominani a on nie, dziwne. A i jak już jesteśmy przy tym temacie, to powiedz od kogo masz pozwolenie na traktowanie jak śmiecia, bo często o tym wspominałaś, że takowe masz. Smile
EDIT: On może i miał bana ale jakoś nadal to robi. Wink

Nie odchodź od tematu, a jeśli chcesz o tym porozmawiać to kolejny raz zapraszam do założenia osobnego tematu.

P.S. Śmieciem się nie nazwałeś, ale tutaj http://forum.ggczat.net/publiczne-wyjasn...-1199.html sam wyraziłeś o sobie zdanie. A przecież wszystkich traktujemy tak, jak na to zasłużyli. Smile

Jeśli Kuba będzie miał do mnie zastrzeżenia to zapewne mi o tym powie i wyciągnie konsekwencje. Na razie takowych nie miał. Dalej przyklaskuję Twojej odwadze. Smile

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2012 15:34 przez Bober.)
07.04.2012 15:23
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

(07.04.2012 15:08)Devil napisał(a):  Nikogo z Ciebie nie robię. Twoje zachowanie świadczy o Tobie a ja Ci nie każe zachowywać się tak jak to robisz. Ty źle widzisz tą sytuacje powiesz że nie upominałem Cie wcześniej prze tym banem żebyś się uspokoiła i nie prowokowała?

Nie zawsze ostrzeżenie musi być kickem. Słowne upomnienie też jest ostrzeżeniem. Ty na moje słowa zaczęłaś ziewać i co powiesz że tak nie było i sobie to wymyśliłem?

Możesz udawać dalej ofiara tak jak Kuros i mówić wszystkim jaki to ja zły jestem i nastawiać ich przeciw mnie bo co może tak nie robisz;>?

Jakie prowokacje jak nic do Ciebie nie pisałam nawet powiedziałam, żebyś sie odczepił a Ty koniecznie szukałes powodu do zbanowania mnie do znalezłeś : emotkę <ziewa> . Nie udaję ofiary. :] I nie nastawiam nikogo przeciwko Tobie. Nikomu nie każę tutaj się wypowiadać. To forum, więc z jakiegoś powodu zostało stworzone. Każdy ma prawo do wypowiedzenia tego co uważa, ale oczywiście najlepiej odwrócić kota ogonem i stwierdzić, że nastawiam wszystkich przeciwko. Teraz to Ty robisz z siebie ofiarę Devil.
(07.04.2012 15:13)Devil napisał(a):  

Akurat słabo trafiłeś bo on miał już bana i powinieneś o tym pamiętaćSmile
Tak teraz czepiaj się i wytykaj błędy innym nie widząc swoich Wink

W takim razie hm Kostucha miał bana. Ja też. Mam kolejnego. Wszystkich traktujecie równo. Big Grin To aż już robi się śmieszne.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.04.2012 15:41 przez Kacha.)
07.04.2012 15:38

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości