Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie. Kacha.
Autor Wiadomość
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

Odwołanie. Kacha.
Odwołanie. Kacha.
Data: 05.01.2012 rok około godziny 22.
Nick osoby nakładającej karę : Devil.

"* GGCzat: Zostales zbanowany do dnia: 09.04.2012 22:24 z powodu: skoro Cie nudza moje slowa to spedz swieta z rodzina Smile. Zbanowal Cie: @Devil"

"* GGCzat: <Kacha> ---> zostal zbanowany (do dnia: 09.04.2012 22:24), powod: skoro Cie nudza moje slowa to spedz swieta z rodzina Smile|@Devil"

To żaden powód do nałożenia bana po pierwsze, po drugie proszę osobę banującą o wskazanie w archiwum gdzie napisałam, że nudzą mnie jego słowa. Powtórzę taki powód nie jest żadnym powodem do nałożenia bana. Więc proszę zdjęcie bana lub o skrócenie go. Pozdrawiam.

[Obrazek: Kacha.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.04.2012 15:50 przez Kacha.)
05.04.2012 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162
Reputacja: 0

RE: Odwołanie
ja proponuje wywalic go, bo takie bany u niego to normalka xd

nie no, bez jaj... Wiadomo, ze jest bezkarny xd

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
05.04.2012 23:28
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(05.04.2012 23:28)Leniwiec napisał(a):  ja proponuje wywalic go, bo takie bany u niego to normalka xd

Jesteś świetnym przykładem na to że właśnie obsługa nie jest bezkarnaWink

Katarzyno cały czas prowokujesz i rzucasz oszczerstwa zarówno w moja stronę jak i innych osób które w jakiś sposób Ci się nie podobają nie pozwolę na to przykro mi Wink

Zastanów się nad sobą bo zobaczysz kiedyś wyjdą na jaw te wszystkie Twoje kłamstwa i nie będziesz miała nawet do kogo się zwrócić o pomoc bo każdy wyrobi sobie o Tobie zdanie Wink

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
06.04.2012 9:16
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

(06.04.2012 9:16)Devil napisał(a):  
(05.04.2012 23:28)Leniwiec napisał(a):  ja proponuje wywalic go, bo takie bany u niego to normalka xd

Jesteś świetnym przykładem na to że właśnie obsługa nie jest bezkarnaWink

gdzie sie rodza takie ciemniaki jak ty? Big Grin nadal nie zajarzyles, ze sam odszedlem z obslugi, zeby nie byc prownywanym do ciebie? Xd porazka xd

a co do tematu, to jak Kacha wspomniala, powod bana (nawet jesli sluszny, w co watpie) jest nieodpowiedni Wink a dev jak zwykle ukazal swoj brak znajomosci regulaminu Wink

06.04.2012 10:12
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

To ja może się podczepię z moim banem, którego jakiś czas temu dostałem od wspomnianego osobnika. Wszedł Dev:

Cytat:2012-03-26 08:31:59 :: CzatGG
<@Devil> Kuros czemu ja denerwujesz ?

2012-03-26 08:32:30 :: kuros666
Ja kogoś denerwuję? A kim Ty jesteś żeby się wpieprzać w cudze sprawy?

I zaraz potem:

2012-03-26 08:33:05 :: CzatGG
* GGCzat: Zostales zbanowany do dnia: 29.03.2012 08:33 z powodu: tu ma być spokój i nie prowokuj;-). Zbanowal Cie: @Devil

Zostałem zbanowany za rzekomą wcześniejszą prowokację. Kiedy za te wszystkie... prowokacje to już dostawałem i kicki i bany od "zainteresowanej". I nie pisz mi tu Dev, że i tak powinienem mieć bana ff bo to nie moja decyzja, że go nie dostałem. Tutaj jeszcze coś, po moim zbanowaniu:

Cytat:<Niczkowa> No najlepiej ((CENZOR)) bana dać jak się nie wie co ma się napisać!
<@Devil> Nie chodzi o ta sytuację tylko inna
<@Devil> On dostanie jeszcze dłuższego bana zobaczycie

Rozdawane bany bez ładu i składu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2012 10:31 przez Kuros.)
06.04.2012 10:29
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

odnosnie tego: dev, jesli Kuba postanowil mu nie dawac bana, to tobie guzik do tego... A grozac mu w ten sposob podwazasz decyzje Kuby Wink
a i ban Kurosa byl niesluszny... Siedzial spokojnie, nic niemal nie pisal i dostal bana za prowokacje xd parodia normalnie....

06.04.2012 10:33
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

(06.04.2012 9:16)Devil napisał(a):  Katarzyno cały czas prowokujesz i rzucasz oszczerstwa zarówno w moja stronę jak i innych osób które w jakiś sposób Ci się nie podobają nie pozwolę na to przykro mi Wink

Zastanów się nad sobą bo zobaczysz kiedyś wyjdą na jaw te wszystkie Twoje kłamstwa i nie będziesz miała nawet do kogo się zwrócić o pomoc bo każdy wyrobi sobie o Tobie zdanie Wink

Cóż Devilu za to już bana dostałam poprzednim razem. Zarówno jak i przekleństwa i prowokacje. :] Chciałam tylko zasugerować Ci delikatnie, że widzisz moje przewinienia, a nie innych. Przykładem jest np to, że kiedyś zostałam wyrzucona za omijanie cenzora, czego w regulaminie nie ma, ale to inna kwestia, a inna osoba po mnie zrobiła to dwukrotnie, a ukarana nie została. W tej chwili to Ty rzucasz oszczerstwa na mój temat zarzucając mi kłamstwa. Prywatny brak sympatii do mnie zostaw poza czatem, a wykonuj swoje obowiązki bo tutaj podając taki powód pokazałeś swój brak kompetencji. Cóż to za powód : spędź święta z rodziną? Kiedy ja prowadziłam normalną rozmowę nie kierując wobec Ciebie wczoraj żadnych słów, a Ty sam zacząłeś, że coś mi nie pasuje. Leniwiec zgadzam się, Devil czuje się bezkarny po prostu. Smile Jeżeli karzemy to wszystkich jednakowo, jeżeli nie to nikogo. Pozdrawiam.

06.04.2012 10:54
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

(06.04.2012 10:29)Kuros napisał(a):  To ja może się podczepię z moim banem, którego jakiś czas temu dostałem od wspomnianego osobnika.

Swoje bany umieszczaj w osobnym temacie. ; )

A Tobie Kasiu życzę wesołego Alleluja. Smile

[Obrazek: Bober.jpg]
06.04.2012 10:57
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

(06.04.2012 10:33)Leniwiec napisał(a):  odnosnie tego: dev, jesli Kuba postanowil mu nie dawac bana, to tobie guzik do tego... A grozac mu w ten sposob podwazasz decyzje Kuby Wink
a i ban Kurosa byl niesluszny... Siedzial spokojnie, nic niemal nie pisal i dostal bana za prowokacje xd parodia normalnie....

Tutaj absolutnie się zgadzam z Leniwcem. Smile Ach i zapomniałam dodać, że nadal proszę Devila o wskazanie gdzie napisałam, że nudzą mnie jego słowa bo tak jest w powodzie bana. Smile I akurat w przypadku nie było mnie na czacie, ale domyślam się, że ban jest niesłuszny, ponieważ sama byłam świadkiem sytuacji kiedy zarówno Devil jak i Bober wyrzucali Kurosa bez powodu, pisząc w powodzie: "uspokój się bądź nie prowokuj". Pozdrawiam.
(06.04.2012 10:57)Bober napisał(a):  
(06.04.2012 10:29)Kuros napisał(a):  To ja może się podczepię z moim banem, którego jakiś czas temu dostałem od wspomnianego osobnika.

Swoje bany umieszczaj w osobnym temacie. ; )

A Tobie Kasiu życzę wesołego Alleluja. Smile

Dziękuję, nie obchodzę, ale nawzajem. Tylko, że nie to jest tematem. Pozdrawiam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2012 11:08 przez Kacha.)
06.04.2012 11:02
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

(06.04.2012 11:02)Kacha napisał(a):  Dziękuję, nie obchodzę, ale nawzajem. Tylko, że nie to jest tematem. Pozdrawiam.

Tak jak i tematem nie jest ban Kurosa. Smile
A ja tu tylko świąteczną atmosferę wprowadzam. ^^

[Obrazek: Bober.jpg]
06.04.2012 11:11

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości