Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
odwołanie.
Autor Wiadomość
RapooHoliczkaa Offline
Nowy
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0

odwołanie.
FoorEveer

10.07.2012 14:00

Punkt 1.15 regulaminu - z konta korzysta inna osoba niż domyślna. Proszę wyjaśnić to na forum..

bo przyjaciel wszedł za moją zgodą.!?

Przyjaciel wszedł na czat, bo poprosiłam go żeby się za mnie pożegnał, ponieważ sama nie byłam w stanie tego zrobić. Wtedy kiedy on był na czacie ja miałam operacje, gdyby się nie udała to by mnie na świecie już wgl nie było. Bardzo Przepraszam, ale nie wiedziałam, że za takie coś jest ban. ;(
10.07.2012 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

RE: odwołanie.
W porządku, ale pamiętaj, że ze swojego konta wchodzisz tylko Ty. To tak następnym razem. Wink Zajmę się tym i pozdrawiam.

[Obrazek: Bober.jpg]
13.07.2012 9:12
Tranzystor Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 35
Reputacja: 4

Odwołanie nie jest zgodne ze wzorem. Następnym razem radzę zajrzeć tutaj http://forum.ggczat.net/jak-napisac-popr...t-187.html , ale zarazem mam nadzieję, że nie będzie następnego razu.
Osoba, która weszła na Twoje konto może pisać wiele i już z pozoru można traktować to jako włamanie, co nadal podchodzi pod regulamin i wyszło tak, że było więcej kłopotu niż to warte. Pamiętaj, że nieznajomość regulaminu nie usprawiedliwia nikogo i zawsze trzeba mieć nadzieję. Wink
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia,
Tranzystor.
13.07.2012 10:11
Montine Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 52
Reputacja: 4

Lubie jak Arek Odpowiada w postach. No Po prostu chciała dobrze ale cóz regulamin to regulamin i trzeba go przestrzegać . Big Grin

[Obrazek: Montine.jpg]

Popatrz jak czas szybko mnie zmienił.... Dzisiaj jestem nie do poznania... Wink
16.07.2012 18:14

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości