Odwołanie
Autor Wiadomość
divisio Offline
Nowy
*

Liczba postów: 1
Reputacja: 0

Odwołanie
Witam.

Na czacie 9488550 dostałem bana przez #Boss, nazywam się tam Presley. Co prawda nie jest to globalny ban, ale niesprawiedliwie założony ponieważ wyżej wymieniony #Boss lubi mieszać się w życie prywatne, no i sercowe, nie szanuje prywatności ludzkiej, a tłumaczy to swoim wiekiem 15 lat, nie potrafi on zrozumieć, że prywatności się nie narusza, a wypisuje jeszcze do mnie na prywante gg i mnie oczernia za plecami w czym oczywiście nie ma racji, a są świadkowie, i to nie jedni jego złego postępowania, między innymi Kryształek, Fantazja.
Na pewno wielu się zgodzi ze mną, że #Boss nie zasługuje na # z powotu natarczywości, sarkastycznego podejścia do ludzi oraz oczerniania za plecami robiąc jak najgorzej na własną korzyść, ponieważ tego bana dostałem po prywatnej rozmowie, którą on zaczął o moim życiu, jemu się to nie spodobało i dał bana.
Prosiłbym o obiektywne rozpatrzenie tego odwołania i zmiany #Boss
na kogo innego, który bardziej odpowiedzialnie zajmie się czatem i z należytym szacunkiem będzie się odnosił do ludzi dając przykład.
Pozdrawiam.
22.06.2010 9:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

RE: Odwołanie
Niestety nie jest to czat zarządzany przeze mnie a ban nie jest globalny

[Obrazek: kubofonista.jpg]
24.07.2010 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
surma Offline
Rozkręcam się

Liczba postów: 34
Reputacja: 0

Na PM dostałeś link na forum GGCzatu, gdzie dostałeś bana ;]
BTW. Może BOSS ma niezbyt znośny charatker, mimo wszystko, jak dla mnie (i dla wielu userów czatu) na rolę Ownera tego czatu się świetnie nadaje ;]
24.07.2010 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

omg ;D
coś często się wszystkim fora mylą xD
24.07.2010 16:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika

Skocz do: