Odwołanie
Autor Wiadomość
Darena Offline
Nowy
*

Liczba postów: 3
Reputacja: 0

Odwołanie
Nick na czacie/czatach Darena.
Data zdarzenia 12 sierpień 2010r. okolice godziny 10 rano.
Powód: robienie syfu na innych czatach.
Uzasadnienie: Nie wiem czy ban jest słuszny, ale myślę, że moje wczorajsze zachowanie zasługuje bardziej na bana lokalnego niż globalnego. Niektóre osoby groziły całym serwisom, robiły zamieszanie nie mając żadnych argumentów i globala nie dostały.
Opis zdarzenia: w sumie nie wiem co takiego zrobiłam. Ale raczej domyślam się o co chodzi. Bana dostałam, kiedy nie było mnie na czacie, więc pozostaje log. Podejrzewam, że chodzi o poprzedni dzień i rozmowy o kontekście erotycznym oraz wcześniejsze nieporozumienie z czerwca (co mi uświadomiło, gdzie tak naprawdę jest bałagan). Nie wiem czy wystarczą przeprosiny i obietnica, że postaram się więcej tak nie robić. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego odwołania.

Yeah jestem pierwsza na odwołaniu z globalem;P
12.08.2010 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

RE: Odwołanie
Publiczne obrażanie administracji i obsługi innych czatów opierających się na skrypcie Kubofonisty, publiczne antyreklamowanie innych czatów opartych na skrypcie Kubofonisty, wysyłanie plotek oraz fałszywych informacji dotyczących użytkowników, obsługi i administracji innych czatów, namawianie obsługi i użytkowników Tawerny aby przeszły na czat Surmy. Jest tego o wiele więcej.

[Obrazek: kubofonista.jpg]
12.08.2010 23:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Darena Offline
Nowy
*

To już wiem który administrator Ci takie informacje podrzuca Fałszywe plotki... Choć jedną chciałabym poznać. Zresztą nie oszukujmy się. Każdy czat o drugim rozmawia. Obrażanie obsługi i administracji? Nigdy nie zaczynam niczego pierwsza, więc widocznie miałam powód do obrazy. Wystarczy spojrzeć na powód bana na Tawernie. Mało obraźliwy, prawda? Przejście ludzi z Tawerny na czat Surmy? To nie są jakieś zwierzątka bez swojego rozumu, aby je namawiać 'No chodź do mnie'. To ludzie, którzy decydują sami gdzie chcą być bez żadnych ingerencji w ich decyzje. Nie muszę nikogo namawiać, aby zmienił czat. Zresztą skąd ten ktoś może wiedzieć o czym piszę w prywatnych rozmowach? (Żeby nie było - to pytanie nie jest potwierdzeniem na to, że namawiam ludzi do wchodzenia do nas na czat). Piszesz, że jest tego o wiele więcej... Możesz pisać dalej, bo póki co ja się mogę tylko bronić. Z poważaniem D.
13.08.2010 23:26
Shelv Offline
Nowy
*

Liczba postów: 1

Cytat mojego listu:
"Witam. Wnoszę sprawę o przyznanie globalnego bana dla Administratora "Darena" czata (XXX). Powodem mojej aktywności do działań w tym kierunku jest nieadekwatne zachowanie danego użytkownika do posiadanej rangi. Powodem zasłużonego globalnego bana dla Dareny są między innymi: publiczne obrażanie administracji i obsługi innych czatów opierających się na skrypcie Kubofonisty, publiczne antyreklamowanie innych czatów opartych na skrypcie Kubofonisty, wysyłanie plotek oraz fałszywych informacji dotyczących użytkowników, obsługi i administracji innych czatów, namawianie obsługę i użytkowników Tawerny aby przeszły na czat Surmy. Jest tego o wiele więcej. Najlepszym dowodem będzie sprawdzenie logów z czata XXX w dniach DO 11 sierpnia 2010 roku włącznie. Wypowiedzi tego użytkownika są z pewnością nie na miejscu i nie zasługują na przeoczenie. Miejmy na uwadze, że Darena otrzymała funkcje administratora ze względu na przerwę aktywności głównego administratora w ramach zastępstwa. Mam nadzieję, że postulaty te zostaną sprawiedliwie ocenione i środowisko czatów opartych na skrypcie Kubofonisty będzie nadal neutralnie do siebie nastawione. W imieniu Userów oraz Obsługi CzataGG Tawerna - Shelv."

Z góry chcę zaznaczyć, że ta moja odpowiedź nawiązująca do tej sprawy jest ostatnią odpowiedzią, obiektywną i szczerą, którą podziela obsługa naszego Czata. Nie mam zamiaru tracić czas na rzeczy, które są z góry oczywiste a prawda leży po naszej stronie.

Pierwszą rzeczą, którą chciałbym publicznie przekazać jest przygoda użytkownika "Darena" z CzatemGG Tawerna. Nie ukrywam, że wiem o prawie wszystkich działaniach Dareny na innych czatach, a każda nad interesująca treść wypowiadana przez nią trafiała na mój prywatny numer GG. Źródła, dzięki którymi miałem łączność z owym użytkownikiem mam prawo ukryć. Oficjalnie Darena pojawiła się w obiegu Tawerny przed wakacjami ubiegłego roku, stała się aktywna dopiero pod koniec wakacji. W ramach poszukiwań 2 voice, którzy mieliby pilnować porządku w godzinach szkolnych przyjęta została właśnie Darena. Po krótkim czasie ze względu na słabą aktywność naszych operatorów, Darena awansowała o 5 Staff, przez co nosiła rangę Half Operatora. Aby udoskonalić naszą obsługę, otrzymała 15 Staff. Nie ukrywam, że była wzorową operatorką. Atmosfera była miodowa, lecz wszystko ma 2 końce. Z czasem zachowanie niektórych osób można było porównać do dzieci z podstawówki. Czas oraz wysoka ranga z ludźmi robi swoje. Z czasem rodzi się również pasywny skill "Wielka Pewność Siebie". Zgodzi się ze mną w tej rzeczy nie jedna osoba. Wypowiedzi naszej Operatorki Dareny sięgały zenitu Admnistratorów oraz Dyrektorów naszego czatu, dlatego postanowiliśmy z czasem zdegradować Darenę, dzięki czemu z naszego czata pozbyliśmy się innych użytkowników wypowiadających się w taki sam sposób, jak Darena.

Drugim punktem mojej wypowiedzi jest opublikowanie szeregu postąpień przez Darene w ramach odwetu na nasze działania w jej zakresie w naszym środowisku. Kontynuując przygodę danego użytkownika z naszym serwisem dodam, że przeszła na czat głównego Administratora "Surmy" oraz zaczęła się starać o rangę bazując na doświadczeniu, którym zdobyła u nas. Miejmy na uwadze to, za co została wyrzucona z naszej społeczności. Nie chciałem się wtrącać w jej dalsze postępowania, a nawet życzyłem, żeby zaszła jak najdalej :) Niestety wszystko się obróciło przeciw nam. Doszły do mnie informacje, że z konta użytkownika "Darena" zostają wysyłane negatywne wypowiedzi na mój temat, następnie na naszą Obsługę a później na resztę użytkowników. teksty typu "hlev ma pod sobą psów" czy "połowa obsługi tawerny tnie się gumowymi żelkami" (nadal nie mogę zrozumieć o co w tym chodzi) stały się na porządku dziennym. Orzymywałem kilkanaście prywatnych wiadomości o wypowiedziach Dareny. Szczerze, miałem na to wyjebane. Niech sobie piszą o mnie co chcą, ale żeby obrażać naszą Obsługę czy Userów to jest chamstwo w państwie. Nicków ani numerów na pewno nie podam, za to istotnym i jednym wiarygodnym dowodem na jej wypowiedzi są logi. Logów oszukać się nie da, dlatego jestem w 100% pewny, że sprawiedliwość zrobi swoje. Przekonywanie mojej obsługi do przejścia na inny czat oraz użytkowników na pewno nie daruję.

Trzecią częścią mojej wypowiedzi jest adekwatność zachowania danego użytkownika do posiadania rangi. Każdy użytkownik reprezentuje siebie. Jednak gdy dany użytkownik posiada wyższe stanowisko, reprezentuje środowisko w którym się znajduję, a nawet cały serwis, w porywach do "podserwisów". Nawiązując do działań Dareny posiadającej rangę administratora, w której nie jest doświadczona antyreklamując czat który reprezentuje, można zauważyć pewne sprzeczności. Nie dość, że działała negatywnie na czat Surmy, działała negatywnie na nasz. Informowałem Surme, że nie będę zwlekał z moimi działaniami ale z tego co się orientuję, sam jest gdzieś na wakacjach i nie przeczytał moich wiadomości. Argumentując moją drugą część tej wypowiedzi logami jestem pewny, że Darena nie może obejść się bez bana oraz zdegradowania (to pozostawiamy Adminisratorowi Surmie). Osoba posiadająca uprawnienia administratora nie powinna wszczynać tematów dążących do poznania i porównywania grubości oraz długości członków innych użytkowników mających na uwadze, że czat Surmy nie mieści się w kategorii erotycznej. To co piszę może brzmi ładnie. Staram się pisać ładnymi słowami ale możecie wierzyć, że to co się działo za "rządów" Dareny to istna paranoja. Odchodząc od treści erotycznych chciałbym przytoczyć sprawę antyreklamowania innych czatów. Czy Administrator jednego czata ma prawo obrażań PUBLICZNIE administratora, obsługę czy użytkowników innego czata? Szerząc nienawiść do środowiska będącego pochodzenia z tego samego skryptu jest dopuszczalne? Wiadomo jak jest na linii użytkowników Tawerny i czata Kuby. Nikt z tego powodu nie robi afer ani nie gada na siebie kłamstw, chociaż w tej sprawie też mógłbym coś powiedzieć.. Ale żeby opierdalać dupe publicznie przy wszystkich użytkownikach? Z oficjalnych źródeł wiem, że Darena stała się pośmiewiskiem większości użytkowników Surmy. (Poza logami z czata Surmy mam kilka ważnych informacji prywatnych :))

Czwartą rzeczą jest podsumowanie. mam nadzieję, że Administrator Surma dowie się jaki popełnił błąd dając za wysokie uprawnienia osobie, którą w pełni nie zna. Logi nigdy nie kłamią, a prawda zawsze wychodzi na jaw. ""Zrobiłeś coś źle? Przyznaj się i przeproś, a nie wmawiaj, że ktoś zrobił coś jeszcze gorzej". Pozdrawiam - Shelv.
14.08.2010 2:17
Darena Offline
Nowy
*

Wiedziałam, że i Twojej wypowiedzi się doczekam Patryku. I nie mam zamiaru zostawić jej bez odpowiedzi. Za pomieszane odpowiedzi poszczególnych akapitów z góry przepraszam, gdyż ciężko odpowiadać z telefonu. Przygoda z Tawerną... Ciężko nazwać coś przygodą co trwało ponad rok. Trafiłam tam zupełnie przez przypadek i gdyby nie problemy zdrowotne w tamtym okresie życia, pewnie nick Darena byłby dziś zupełnie obcy na czatach GG. Twierdzisz, że siedziałam tylko i wyłącznie dla uprawnień. Nie pomyślałeś może trochę, że czatowanie mogło mi się spodobać, a pilnowanie porządku było tylko dodatkiem? Albo raczej pomocą dla Tawerny, której brakowało obsługi? Dostałam propozycję to dlaczego z niej nie skorzystać? Gdybym nie miała nawet i wtedy tych uprawnień to wchodziłabym na spokojnie popisać z ludźmi. Pewnie teraz zastanawiasz się czemu tego nie robiłam kiedy zabrałeś mi te uprawnienia. Odpowiedź jest prosta. Po co miałam wchodzić w miejsce, gdzie kłóciłam się z administratorem, pokazującym jakim to ja złem jestem na świecie, bo jestem (że tak to nazwę...) zboczona? Miałam w końcu okazję odejść o czym myślałam już nawet w grudniu, więc skorzystałam. Co do tego słowa zboczona... Jeśli nie zauważyłeś - dorastam. Ale przynajmniej nie byłam taka w dzieciństwie (nie będę pisać tego publicznie, bo sądzę, że Shelv wie co mam takiego na myśli i nie o wypominamie cudzych błędów mi chodzi) Przyznam że moja ciekawość świata i szczerość jest trochę specyficzna i odbiega od innych ludzi. Dla kogoś kto ma poważny charakter, już dawno wydoroślał z tego i wręcz zapomniał że kiedyś taki był może nawet przeszkadzać. Ale ludzie z tym moim specyficznym charakterem mnie polubili - za naturalność, bezpośredniość, otwartość, a nie za zgrywanie na siłę 'jaka to ja jestem grzeczna dziewczynka i do tego fajna'. Nie wspominając o tym, że te same osoby stoją za mną murem w tej sprawie. Kolejną rzeczą o jakiej wspomniałeś to obraza z 'Hlevem' i żelkami. Co do pierwszej obrazy... Przypomnij sobie co było pierwsze: Hlev czy Wysrenka. Co do drugiego... Żadna obraza skoro sami czasami pisali żeby ktoś pociął się żelkami (pewnie chodziło o podobieństwo do słowa żyletka). Życzyłeś mi jak najlepiej? Nie zauważyłam tego od bardzo dawna... Ostatni raz to chyba w grudniu/styczniu o życzeniu miłej nauki. Kolejny raz o przeciąganiu ludzi na czat Surmy... Nie mam zamiaru odbierać Ci użytkowników. Zresztą po co mam to robić skoro Tawerna nie jest zbytnio lubiana w sieci? Jest nawet ankieta o czatach, więc jak jesteś zainteresowany wynikami wiesz do kogo się zwrócić. Jak wcześniej pisałam ludzie mają własny rozum i sami wybierają gdzie chcą wchodzić. Wybierają to co chcą wybrać. Ci którzy odeszli dziwnym trafem skarżą się na nikogo innego jak na Ciebie... Dodałeś do tego, że stałam się pośmiewiskiem. To dlaczego ludzie piszą mi że dobre dziewięćdziesiąt procent czatu jest po mojej stronie? Widocznie pomyliłeś swoją obsługę z użytkownikami czatu Surmy. Kolejną rzeczą są zbyt duże uprawnienia. Może rzeczywiście masz rację, że są zbyt duże, bo mam doświadczenie operatora, a nie administratora. Jednak znowu posłużę się głosem ludu... Chcą mnie tam dalej i nie skarżyli się, że źle się sprawowałam na swoim stanowisku. Nawet zdarzały się pochwały. Ale przyznaję Tobie rację co do wyciągniętego doświadczenia z Tawerny. Bez niego pewnie nie doszłabym dokąd doszłam. I nie mam tu na myśli posługiwania się komendami, a walkę słowem, polepszenie swojej argumentacji, stylistyki, ortografii, ukierunkowanie swoich niektórych poglądów... Na podsumowanie napiszę, że nadal czekam na rozpatrzenie mojej prośby o unbana. Powody jakie podam może są błahe ale jednak zawsze powody:
- Dotrzymanie obietnicy Surmie
- Powrót na życzenie ludzi
- Ogarnięcie czatu
- Nacieszenie się pisaniem z ludźmi, bo i tak we wrześniu/październiku odejdę lub wejdę na chwilkę przez większą ilość nauki.
Z poważaniem D.
14.08.2010 20:39
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Witaj.
Do czasu wyjaśnienia sprawy GlobalBana Ci zostawiam jednak z uwagi na to, że zajmujesz się czatem Surmy ze względu na jego nieobecność oraz na to, że nie ma możliwości poinformowania go o tym, że powinien zmienić opiekuna czatu zdjąłem ci bana z czatu Surmy - jest to jeden jedyny czat na którym nie posiadasz tegoż GlobalBana. Co będzie dalej zobaczymy.
Pzdr

[Obrazek: kubofonista.jpg]
14.08.2010 20:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości