Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PETYCJA
Autor Wiadomość
Radon.GM Offline
Nowy
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0

PETYCJA
DO OBSŁUGI GG CZAT

Witam nazywam się Gracjan Trzaskacz, z powodu mojej frustracji postanowiłem do was napisać. Posiadam niezłomną prośbę o zmienienie mojego nick'u, poprzez nieznaczną korektę.

Mianowicie posiadający przeze mnie nick brzmi następująco: Gracjan21, korekcie podlegała by jedynie końcówka,mianowicie wprowadzające w błąd społeczeństwo mój wiek, zmiana polegała by na podstawienie liczby 89, która jest tym samym moim rocznikiem, za nieaktualną liczbę symbolizującą mój stary wiek 21

Prośbę swoją motywuję tym, że korekta ta była by ponadczasowa oraz w naturalny sposób informowała by społeczeństwo o aktualnym moim wieku nie wyprowadzając go tym samym w błąd. Orientuję się, że regulamin zabrania zmiany nick'u, aczkolwiek byłbym nadal rozpoznawalny jako ta sama osoba.

Proszę o rozpatrzenie mojej sprawy.
z Poważaniem, Gracjan.
03.05.2011 20:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

RE: PETYCJA
Szanowny Panie,

W odpowiedzi na Pańskie zgłoszenie z dnia 03.05.2011 godz. 20:21 informujemy, że administrator serwisu zapoznał się z Pana petycją. W jego opinii zawarta w podaniu argumentacja jest na tyle wystarczająca, że postanowił udzielić Panu zgody na jednorazowe zwolnienie z pkt. regulaminu który zabrania zmiany nicków. Jednocześnie informujemy, że zgoda jest ważna tylko do końca tygodnia i może być wykorzystana tylko jednorazowo. Jednocześnie uprasza się, o nie chwalenie się użytkownikom o uzyskanej zgodzie, gdyż mogło by to przynieść negatywne skutki dla społeczeństwa, mimo, że już nie powinno się czuć wprowadzone w błąd Pańskim nickiem.

W związku z powyższym, przy następnej wizycie na czacie, jeśli będzie obsługa, może Pan poprosić kogokolwiek o zmianę nicku na taki, jaki Pan przytoczył w podaniu posługując się numerem pozwolenia: #KG/052/036/ZMN
Mamy nadzieję, że na nowym nicku tak jak Pan napisał, będzie Pan tą samą osobą i nie będzie Pan próbował być kimś innym, bo to łamałoby zasady pozwolenia na zmianę nicku.

W załączeniu do odpowiedzi przesyłamy podpisane przez administratora pozwolenie.

Z poważaniem,
Kubofonista
GGCzat Network Head Admin

[Obrazek: attachment.php?aid=7]

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: kubofonista.jpg]
03.05.2011 21:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

Żeby Polska administracja działała w takim tempie z taka kultura i skutecznością to każdy petent byłby szczęśliwy a w kraju żyło się dobrze i dostatnio xDDDD Big GrinBig GrinBig Grin

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
03.05.2011 21:26
Radon.GM Offline
Nowy
*

Liczba postów: 4

Witam! Dziękuję za tak gwałtowne zareagowanie w mojej skromnej sprawie, obiecuję zarazem, że nie zawiodę i pozostanę sobą.

Jednocześnie informuję, że ceremonia zmiana nick'u doszła do skutku, uczynił to (znany oraz rozpoznawany, wszechobecny ) Pan Devil, za ten fakt mu niezłomnie dziękuję.

Wątek uważam za zamknięty.

Pozdrawiam. Dziękuję . Ponadczasowy Gracjan89. Dziękuję
04.05.2011 22:29
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Witam,

Uprzejmie informuję, że ceremonia zmiany nicku była transmitowana w czasie rzeczywistym do wszystkich użytkowników którzy byli online i mogli oni być jej świadkami. Oznajmiam również, że retransmisja tej niecodziennej ceremonii miała miejsce również w panelu administratora a także na czacie obsługi.

Jak sądzę społeczeństwo przyjęło tą zmianę pozytywnie i wiedzą, że Pan to Pan.

Pozdrawiam

[Obrazek: kubofonista.jpg]
04.05.2011 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hardcore Offline
Support Czatu Kanałowego
*

Liczba postów: 149
Reputacja: 2

Haha, kiedy można obejrzeć powtórkę? Big Grin
04.05.2011 23:32
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

za takie rzeczy trzeba płacić to nie moda na sukces xD

chcesz to ci mogę sprzedać piracką płytkę z ceremonia ale tanio nie będzieBig Grin

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
04.05.2011 23:36
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

o lol ;D mnie przy tym ie było ;<
Gracek nie pasuje Ci to 89 Big Grin 69 ładniejsze by było Big Grin
06.05.2011 13:20
Hardcore Offline
Support Czatu Kanałowego
*

Liczba postów: 149
Reputacja: 2

(04.05.2011 23:36)Devil napisał(a):  za takie rzeczy trzeba płacić to nie moda na sukces xD

chcesz to ci mogę sprzedać piracką płytkę z ceremonia ale tanio nie będzieBig Grin

hahaha, okej to za ile? Big Grin
07.05.2011 14:27
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

Ej nie róbcie offtopu tu Big Grin umawiajcie się gdzie indziej xD haha
07.05.2011 14:40
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości