Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie od Zakochana
Autor Wiadomość
zakochana Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 60
Reputacja: 7

Podanie od Zakochana
Nick na czacie: Zakochana
Numer GG **: Tekst widoczny tylko dla administratora
Dlaczego akurat ty?: Uważam, że jestem do tego odpowiednią osobą Smile
Jaką byś chciał rangę?: +
Ile czasu spędzasz aktualnie na czacie?: około 2 godziny dziennie, czasem 3 Smile
Ile czasu jesteś w stanie spędzić na czacie?: 2 godziny w dzień powszedni, w weekendy więcej no i przeważnie jestem w godzinach wieczornych i nocnych Smile
Jaki jest twój staż na naszym czacie?: nie pamiętam dokładnie ale około 2.5 roku jak nie więcej Smile
Czy jesteś lubiany na czacie (oceń sam): wydaje mi się, że tak, ale wiadomo, że nie przez każdego Smile
Czy znasz regulamin?: oczywiście
Czy zobowiązujesz się go przestrzegać?: tak
Czy masz doświadczenie w podobnych dziedzinach?: mamSmile
Czy masz konto na Facebooku? Podaj link *: Tekst widoczny tylko dla administratora
Napisz nam coś od siebie co wpłynie na pozytywne rozpatrzenie podania. Przekonaj nas do siebie: Jestem osobą ogólnie miłą i sympatyczną, nie lubię się kłócić, ale wiadomo, jestem tylko człowiekiem i mnie też można czasem wyprowadzić z równowagi. Mimo tego, jestem dosyć cierpliwa i zawsze staram się być obiektywna i sprawiedliwa czy to w życiu czy na czacie. Jestem też przeważnie w godzinach nocnych wtedy kiedy nie ma na czacie żadnych innych operatorów. Staram się z każdym utrzymywać dobry kontakt, potrafię słuchać i rozwiązywać problemy. Nie lubię o sobie pisać a tym bardziej o moich dobrych stronach więc myślę, że to wystarczy Tongue Smile

"Jestesmy malarzami wlasnego zycia. Od nas zalezy czy nasz obraz bedzie budzacym podziw arcydzielem, nieudana reprodukcja, a moze zwyklym obrazkiem namalowanym reka dziecka i wypelnionym kolorami najprawdziwszych uczuc."
20.11.2011 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
August Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 163
Reputacja: -1

RE: Podanie od Zakochana
prosze państwa! Mamy zwycięzcę w kategorii Voice!
jak najbardziej jestem za. Ewelina nadaje się najbardziej z wszystkich osób, które złożyły podania, jak i z większości tych co już są w obsłudze..

[Obrazek: August.jpg]
20.11.2011 20:35
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Z tego co mówiłaś na czacie, masz rangę na innym czacie Wink Więc odpada.
20.11.2011 20:43
zakochana Offline
Jestem stałym bywalcem

Rozmawiałam na ten temat z Kubą. Mogę złożyć normalnie podanie, wrazie jakbym dostała tutaj rangę zrezygnuję z tamtej. Wink

"Jestesmy malarzami wlasnego zycia. Od nas zalezy czy nasz obraz bedzie budzacym podziw arcydzielem, nieudana reprodukcja, a moze zwyklym obrazkiem namalowanym reka dziecka i wypelnionym kolorami najprawdziwszych uczuc."
20.11.2011 20:59
Aga Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 0

Jest za Smile Ewelina jest odpowiednią osobą na to stanowisko Smile

...mówisz że mnie znasz?? To co o mnie wiesz?! To co wymyśliłeś czy to co wiedzieć chcesz?!...
20.11.2011 21:38
zakochana Offline
Jestem stałym bywalcem

Jednak rezygnuję z kandydowania, może innym razem, możecie usunąć podanie Tongue

21.11.2011 22:57
August Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 163
Reputacja: -1

Evi, why? ; <

[Obrazek: August.jpg]
22.11.2011 12:43
HydroDioxide Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 2

W sumie i tak masz @ u mnie więc nie mogłabyś .

[Obrazek: PijanyIndyk.jpg]

Ja jestem fajny, ale zaraz sobie pójdę, Ja jestem fajny ale zabieram trochę czatu .
28.11.2011 22:57
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

(28.11.2011 22:57)PijanyIndyk napisał(a):  W sumie i tak masz @ u mnie więc nie mogłabyś .

(20.11.2011 20:59)zakochana napisał(a):  Rozmawiałam na ten temat z Kubą. Mogę złożyć normalnie podanie, wrazie jakbym dostała tutaj rangę zrezygnuję z tamtej. Wink

[Obrazek: kubofonista.jpg]
28.11.2011 23:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zakochana Offline
Jestem stałym bywalcem

Prosiłabym o reaktywowanie mojego podania jeśli byłoby to możliwe, gdyż na tamtym czacie zrezygnowałam z rangi. Z góry dzięki Smile

05.02.2012 18:28

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości