Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz większego limitu? W tym temacie złóż wniosek
Autor Wiadomość
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Potrzebujesz większego limitu? W tym temacie złóż wniosek
W związku z nowymi zasadami ograniczającymi reklamowanie i spamowanie odnośnie kanałów opisanymi tutaj http://blog.ggczat.pl/post/624567148/ogr...la-kanalow otwieram temat pozwalający wnosić o zwiększenie limitu.

Posty piszemy w tym temacie.

Wzór:
Kod:
[b]Kanał:[/b]
[b]Jaki chcę mieć limit:[/b]
[b]Uzasadnienie*: [/b]

Oświadczam, że nie będę wykorzystywał/a nowego limitu do spamowania, a użytkowników spamujących niezwłocznie banował/a. Ponadto oświadczam, że nie będę reklamował/a swojego kanału na innych czatach.

* Uzasadnienie musi być dobre. Nie może być "bo tak i już" albo "bo chce mieć więcej osób". Poprawne uzasadnienie to np. "Bo kanał ten jest dla użytkowników serwisu X i standardowy przydział nie wystarcza" lub "Bo kanał ten jest dla rozmów naszej grupy znajomych i jest nas więcej niż 5".

[Obrazek: kubofonista.jpg]
23.05.2010 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
HydroDioxide Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 2

RE: Potrzebujesz większego limitu? W tym temacie złóż wniosek
Kanał: #hydro
Jaki chcę mieć limit: 20-23 osoby
Uzasadnienie*: Kanał mam już od około 3 miesięcy , jak widzisz wchodzi tam trochę osób o każdej porze dnia i nocy .Nie zauważyłem żeby były ze mną problemy . A zamiast reklamy na czatach wolę porobić posty na forach . Pozdrawiam: PijanyIndyk

Oświadczam, że nie będę wykorzystywał/a nowego limitu do spamowania, a użytkowników spamujących niezwłocznie banował/a. Ponadto oświadczam, że nie będę reklamował/a swojego kanału na innych czatach.

[Obrazek: PijanyIndyk.jpg]

Ja jestem fajny, ale zaraz sobie pójdę, Ja jestem fajny ale zabieram trochę czatu .
23.05.2010 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
BoskyRoman Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 58
Reputacja: 2

Kanał: #snuff
Jaki chcę mieć limit: 18 slotów
Uzasadnienie*: Czat stoi od grudnia, był chyba jeden problem i ogólnie jak i administratorzy i użytkownicy nie przyczyniali się do łamania regulaminu. Większy limit na kanale przyda się bardzo, ponieważ już teraz przekraczamy 5 slotów, a nie są zalogowani wszyscy bywalcy . Proszę o pozytywne rozpatrzenie prośby.

Jedz rybę - dobrze działa na ortografię ; )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.05.2010 0:49 przez BoskyRoman.)
24.05.2010 0:49
grizli Offline
Nowy
*

Liczba postów: 4
Reputacja: 0

Kanał: #Grizlichat
Jaki chcę mieć limit: 30slotów
Uzasadnienie*: Mój czat zna już dosyć dużo ludzi i proszą o zwiększenie limitu osób online na czacie, bo nie wszyscy mogą naraz wejść. Bardzo proszę o zwiększenie limitu.

Oświadczam, że nie będę wykorzystywał nowego limitu do spamowania, a użytkowników spamujących niezwłocznie banował. Ponadto oświadczam, że nie będę reklamował swojego kanału na innych czatach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2010 21:21 przez grizli.)
28.05.2010 21:18
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Co do #hydro.
Nie macie blokady tylko i wyłącznie dlatego, że aktywność na pozostałych kanałach jest na tyle znikoma, że nie przeszkadzacie globalnemu limitowi. Gdyby nie to już dawno powodowalibyście jego wyczerpanie przez co musiałbym Was zablokować i przenieść na osobny numerek GG co z resztą prędzej czy później i tak będzie konieczne

[Obrazek: kubofonista.jpg]
29.05.2010 0:06
Adrian77 Offline
Nowy
*

Liczba postów: 3

Kanał:#gf
Jaki chcę mieć limit:#20
Uzasadnienie*: Muszę rozreklamować ten kanał. Limit 20 osób mi całkowicie wystarczy. W przyszłości limit 5 osób może mi nie wystarczyć. Dlatego proszę o większy limit.

31.05.2010 19:07
Pawllo Offline
Nowy
*

Liczba postów: 3

Kanał: #coolchat
Jaki chcę mieć limit: 15
Uzasadnienie*: potrzebuje większego limitu ponieważ nas jest około 10 osób i nie możemy wszyscy wejść żeby porozmawiać. Też przychodzą nowe osoby i przez to proszę o limit na 15 osób.

03.07.2010 11:40
papryk Offline
Nowy
*

Liczba postów: 2

Kanał: #zajawka
Jaki chcę mieć limit: 15
Uzasadnienie*: Ponieważ osoby które stale przebywają na kanale się nie mieszczą i dlatego chciałbym prosić o powiększenie limitu

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2010 21:02 przez papryk.)
20.07.2010 21:00
AgentPepe Offline
Nowy
*

Liczba postów: 1

Kanał:#apm
Jaki chcę mieć limit:15
Uzasadnienie*: Witam.Jestem administratorem na kanale #apm mimo że kanał mam od dwóch dni , to ludzi nie brakuje , a pewnie będzie jeszcze więcej, bo znam się na promowaniu kanału . W podaniu prosiłem o 15, dostałem 5 , czy można by zwiększyć ten limit do panujących warunków , myślę że 12-15 slotów będzie idealnie . Pozdr. AgentPepe Smile

23.07.2010 16:06
matysslowik_2 Offline
Nowy
*

Liczba postów: 1

Kanał:#polityka
Jaki chcę mieć limit:30
Uzasadnienie*: Witam Serdecznie.Jestem administratorem kanału #polityka posiadam kanał od dwóch dni ,wysłałem zaproszenia na pokój do moich znajomych lecz mieśći sie tylko 5 osób , i nie moge z wszyskimi czatować ,znam się na promowaniu kanału i tylko czekam na wiekszy limit . W podaniu prosiłem o 10, dostałem 5 , czy można by zwiększyć ten limit do panujących warunków , myślę że okpło 30 lub wiecej slotów będzie idealnie pasowało .
Pozdrawiam Wink Słowik
Z góry dzieki Rolleyes

26.07.2010 14:32

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości