Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
Autor Wiadomość
Ksiondz Offline
Nowy
*

Liczba postów: 7
Reputacja: 0

Przeprosiny
Witam,

Chciałbym oficjalnie przeprosić wszystkich użytkowników w tym szczególnie: Madx, Dominichę, CzarnaZelke, Kache, Montine oraz innych tych którzy bardzo ucierpieli z mojego powodu. Przepraszam także obsługę, która w pewnym stopniu także ucierpiała z powodu mojego zachowania.

Uważam osobiście, że postawie, którą prezentowałem na czacie gg daleko było do dojrzałości.

Obiecuję gruntowną zmianę swojego zachowania i postanawiam już nigdy więcej nie: prowokować, denerwować, przeinaczać nicków innych userów oraz innych rzeczy, których dopuszczałem się podczas mojej obecności na czacie gg.

Zapewne zapytacie, co skłoniło mnie do takiej gruntownej przemiany. Otóż stwierdziłem, że moje zachowanie na czacie jest nieodpowiednie oraz że użytkowników powinienem traktować tak samo dobrze, jak traktuję ludzi w życiu prywatnym.

Przeprosiny te są jak najbardziej szczere i są kierowane do wszystkich użytkowników.

Mam nadzieję że wybaczycie. I jeszcze raz przepraszam.

Ksiondz

[Obrazek: Ksiondz.jpg]
07.05.2012 15:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tranzystor Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 35
Reputacja: 4

RE: Przeprosiny
Witam.
Poprzednio też obiecywałeś poprawę, ale nadal praktykowałeś swoje niekulturalne i prowokacyjne zachowanie, a więc trudno jest teraz Ciebie obdarzyć jakimkolwiek zaufaniem.
Dobrze, że do zmiany skłoniły Ciebie głębokie i szczere przemyślenia, które rozpatrywałeś na tle swojej dwulicowości, a nie 15 kicków i 3 bany, które zdobyłeś w bardzo krótkim czasie.
Jak na razie pozwolę sobie podejść do tego z odpowiednim dystansem.
Życzę miłego odczekiwania końca bana za prowokowania i obrażanie, za co między innymi dostałeś też poprzedniego i pozdrawiam,
Tranzystor.
07.05.2012 20:24
Ksiondz Offline
Nowy
*

Liczba postów: 7

Rozumiem Ciebie doskonale Tranzystorze, jednak pomimo otrzymanej ilości banów i kicków obiecuję poprawę nie jednej osobie jak poprzednio tylko obiecuję poprawę wszystkim użytkownikom. Poczekam cierpliwie do 13 maja, kiedy skończy się ostatni ban i udowodnię, że to co tutaj napisałem to nie są puste słowa.
Żeby nie było - ja nie chcę unbana - kara mi się należała i dobrze o tym wiem.
Tranzystorze - chcę stać się wreszcie normalnym użytkownikiem - każdemu należy się szansa. Gdybym nie pragnął zmiany to nie opublikowałbym przeprosin - robiłbym dalej swoje. Dlatego dalej proszę o wybaczenie. Tak jak pisałem - każdemu należy się szansa Smile
Pozdrawiam

[Obrazek: Ksiondz.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2012 22:08 przez Ksiondz.)
07.05.2012 22:03
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(07.05.2012 22:03)Ksiondz napisał(a):  Rozumiem Ciebie doskonale Tranzystorze, jednak pomimo otrzymanej ilości banów i kicków obiecuję poprawę nie jednej osobie jak poprzednio tylko obiecuję poprawę wszystkim użytkownikom. Poczekam cierpliwie do 13 maja, kiedy skończy się ostatni ban i udowodnię, że to co tutaj napisałem to nie są puste słowa.
Żeby nie było - ja nie chcę unbana - kara mi się należała i dobrze o tym wiem.
Tranzystorze - chcę stać się wreszcie normalnym użytkownikiem - każdemu należy się szansa. Gdybym nie pragnął zmiany to nie opublikowałbym przeprosin - robiłbym dalej swoje. Dlatego dalej proszę o wybaczenie. Tak jak pisałem - każdemu należy się szansa Smile
Pozdrawiam

Miło widzieć że są jeszcze osoby które potrafią się przyznać do błędu i za niego przeprosić. Uważam że jak najbardziej należy Ci się szansa i trzymam kciuk za Twoją przemianę Tongue.

Bądź twardy nie poddawaj się Smile

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
08.05.2012 0:33
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

Ostro :-D wybaczam Ci xD
08.05.2012 0:35
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

Nie pozostaje mi nic innego niż życzyć Tobie powodzenia. Wink

Jednakże też podchodzę do tego z dystansem - tak jak Arek, bo tą osobą, której już obiecywałeś poprawę byłam ja. ; P

[Obrazek: Bober.jpg]
08.05.2012 9:03
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

Wow czuję się wyróżniona. Big Grin W sumie zawsze uważałam, że każdemu należy się druga szansa. A co tam dokładnie robiłeś to nie wiem bo nie było mnie przy tym. A co do mnie to trochę podokuczałeś mi i tyle. Zdarza się. Tongue Mocnego postanowienia poprawy życzę. Big Grin

[Obrazek: Kacha.jpg]
08.05.2012 11:28
Czarnaaa Offline
Czat Główny
*

Liczba postów: 6
Reputacja: 9

Cóż... również życzę powodzenia Smile

[Obrazek: Czarnaaa.jpg]
08.05.2012 14:59
DegRey Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 79
Reputacja: 2

Zobaczymy Big Grin Wierze w ludzkie dobro Big Grin

Nie chcę być gwiazdą... Sławę pie*dole.
Chcę się dobrze bawić i dalej robić swoje.
09.05.2012 17:12
Mufur Offline
Rozkręcam się

Liczba postów: 34
Reputacja: 2

Pozwolę sobie ocenić czyny, a nie słowa...
09.05.2012 22:25
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości