Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKARGA Skarga Leniwiec na Devil
Autor Wiadomość
Aga Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 0

RE: Skarga Leniwiec na Devil
Dev, skarga dotyczy konkretnego zdarzenia a nie ogółu.
Co do Twojej wypowiedzi - może nikt nie przeprosił, bo nie czuł się winny a został ukarany? Nie wiem, mnie i tak nikt nie słucha. Gdzie te czasy kiedy obsługa była fair... <mysli>

...mówisz że mnie znasz?? To co o mnie wiesz?! To co wymyśliłeś czy to co wiedzieć chcesz?!...
18.04.2012 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162

dobra... To ja przepraszam, ze dalem ci dev okazje do podniecenia sie faktem dania mi bana Smile

a co do tych "zartow" to nie wydaje mi sie, by skarzenie sie bylo wlasciwym sposobem na ukaranie go za to Big Grin bardziej odpowiednia kara to obicie twarzy, ale to jeszcze nie teraz xd

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
18.04.2012 10:12
Coma Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 53
Reputacja: 5

W ktorym miejscu napisalam, ze obrazales mnie teraz? Pisalam ogolnie, ze byly takie sytuacje i nie zaprzeczysz, ze nie mowie pradwdy. A humor mam bardzo dobry wiec sory.

"Ginie Nadzieja I Moc
Rośnie Apetyt Na Zło
Zwyciężą Ci, Co Nienawiścią Silni
Szydzą Z Innych..." Big Grin
18.04.2012 10:14
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

W sumie racja Leniwiec trochę prowokował i żartował jednocześnie, ale nie sądzę, żeby aż 3 dni były odpowiednią karą za to. I jak widać ostatnio Devil przesadza, bo nie jest to odpowiednia długość bana. Trochę pasowałoby zachować obiektywną postawę Devil i być sprawiedliwym. Smile A widać, że kieruje Tobą prywatny brak sympatii co do niektórych osób, a to nie jest tylko i wyłącznie moje zdanie, więc coś w tym prawdy jest. Smile

[Obrazek: Kacha.jpg]
18.04.2012 10:37
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

Może masz racje że 3 dni to trochę za długo ale gdzie by nie była jakaś skarga na obsługę wszędzie go pełno i chociaż nie wie nic o zaistniałej jego wypowiedź łatwo odgadnąć do tego to nie pierwsza jego prowokacja na czacie.

A jak by tego było mało nawet nie potrafi się przyznać do błędu i przeprosić normalnie, musi błaznować przepraszam za słowo ale jak mam to inaczej nazwać ?

Przepraszam was że ostatnio jestem może troszkę bardziej surowy ale nie mam siły jeśli o coś proszę a ktoś mnie olewa stąd to wszystko. Naprawdę nie wymagam jakiś cudów czy żebyście się wszyscy kochali. Po prostu nie prowokujcie się wzajemnie.

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
18.04.2012 10:45
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

jesli nie dajesz sobie rady, to najlepiej zrezygnuj... Korzysci dla wszystkich: ty masz spokoj od patrzenia na prowokacje (bo jesli nie bedziesz w obsludze, to nie musisz na nie zwracac uwagi) a mu bedziemy mieli spokoj od ciebie Wink

Post został nagrodzony ostrzeżeniem.

18.04.2012 10:57
Kacha Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 64
Reputacja: 8

(18.04.2012 10:45)Devil napisał(a):  Może masz racje że 3 dni to trochę za długo ale gdzie by nie była jakaś skarga na obsługę wszędzie go pełno i chociaż nie wie nic o zaistniałej jego wypowiedź łatwo odgadnąć do tego to nie pierwsza jego prowokacja na czacie.

A jak by tego było mało nawet nie potrafi się przyznać do błędu i przeprosić normalnie, musi błaznować przepraszam za słowo ale jak mam to inaczej nazwać ?

Przepraszam was że ostatnio jestem może troszkę bardziej surowy ale nie mam siły jeśli o coś proszę a ktoś mnie olewa stąd to wszystko. Naprawdę nie wymagam jakiś cudów czy żebyście się wszyscy kochali. Po prostu nie prowokujcie się wzajemnie.

No widzisz jednak umiesz się przyznać do błędu, że 3 dni to za dużo. Wink A Ty jako sprawiedliwy moderator powinieneś nie dać się sprowokować. xD Skoro nie masz siły ostatnio to weź sobie urlop, każdemu się odpoczynek należy, a nie wyładowywuj swoich złości i frustracji w postaci banów. Smile Ban Leniwca niesłusznie za długi. Pozdrawiam. Smile

[Obrazek: Kacha.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.04.2012 11:01 przez Kacha.)
18.04.2012 11:00
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(18.04.2012 10:57)Leniwiec napisał(a):  jesli nie dajesz sobie rady, to najlepiej zrezygnuj... Korzysci dla wszystkich: ty masz spokoj od patrzenia na prowokacje (bo jesli nie bedziesz w obsludze, to nie musisz na nie zwracac uwagi) a mu bedziemy mieli spokoj od ciebie Wink

No i powiedzcie mi że ja jestem ten zły a on nic nie robi proszę bardzo słucham.

Tylko postawcie się na moim miejscu jak ja mam taką osobę traktować co ?

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
18.04.2012 11:02
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Tutaj jeszcze drobny cytat, z początku rozmowy:

Cytat:2012-04-17 10:42:35 :: CzatGG
<@Devil> Za głupotę juz dawno powinieneś miec bana
18.04.2012 11:21
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

dzieki Wink sam nie mam archiwum...

Ten cytat to wypowiedz devila w moja strone na poczatku calej dyskusji, na koncu ktorej dostalem bana Wink

18.04.2012 11:27

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości