Odpowiedz 
Sugestie
Autor Wiadomość
HydroDioxide Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 89
Reputacja: 2

Thumbs Up Sugestie
Chciałem zasugerować kilka usprawnień dla właścicieli czatów kanałowych na własnym numerze:

1. Możliwość wysłania wiadomości globalnej przez właścicieli czatu, do użytkowników w swojej bazie. Trochę ciężko jest przypomnieć wszystkim o istnieniu czatu, gdy na kanale jest kilka tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Oczywiście globalne wiadomości z limitem, np. 1 na miesiąc
w celu uniknięcia spamu.

2. Aby wchodząc na wygaśnięty kanał, automatycznie zostać przekierowanym na losowy aktywny.

Pozdrawiam HydroDioxide.Smile

[Obrazek: PijanyIndyk.jpg]

Ja jestem fajny, ale zaraz sobie pójdę, Ja jestem fajny ale zabieram trochę czatu .
23.09.2014 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mateuszol Offline
Zaczynam pisać
**

Liczba postów: 11
Reputacja: 0

RE: Sugestie
Bardzo dobry pomysł. Tylko że globalne wiadomości żeby można wysyłać np raz na tydzień. Z wygaśniętym kanałem też fajna sprawa.

Moja sugestia to jeszcze dla najlepszego czatu (największa ilość zarejestrowanych i największa ilość literek) zrobić jakieś odznaczenie np że nie musi płacić za niego albo np co 2 miesiące. Albo dać takiemu właścicielowi propozycję współpracy w supporcie

Kolejna sugestia to dodanie jakiejś nowej komendy np gra w butelke lub funkcja /zapros i nick użytkownika żeby wszedł na czat
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2014 18:28 przez Mateuszol.)
23.09.2014 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości