Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANIE UNban Kostucha7
Autor Wiadomość
August Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 163
Reputacja: -1

RE: UNban Kostucha7
nie rozumiecie, że obsługa próbuje teraz znaleźć ' powody ' dla których Kostek ' mógłby ' dostać bana, próbując odwrócić uwagę od tematu...? ^^

[Obrazek: August.jpg]
12.10.2011 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

(12.10.2011 20:06)August napisał(a):  nie rozumiecie, że obsługa próbuje teraz znaleźć ' powody ' dla których Kostek ' mógłby ' dostać bana, próbując odwrócić uwagę od tematu...? ^^

A Ty August to chyba masz jakiś uraz, że nie zostałeś wybrany do obsługi. Bo Ty byś był najlepszy do tego Smile

Powody już dawno się znalazły, zasłużył sobie chamstwem, bezczelnością, prowokacjami.
12.10.2011 20:11
August Offline
Czatoaktywista

i widzisz...? Znowu odchodzisz od tematu, schodząc do mojego podania, z którego się wycofałem ;> nie napisałem, że najlepszy, ale od Devila 99 procent lepiej by się sprawdziło...
Btw. W powodzie bana nie ma nic o chamstwie Wink

12.10.2011 20:19
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147
Reputacja: 0

(12.10.2011 20:19)August napisał(a):  i widzisz...? Znowu odchodzisz od tematu, schodząc do mojego podania, z którego się wycofałem ;> nie napisałem, że najlepszy, ale od Devila 99 procent lepiej by się sprawdziło...
Btw. W powodzie bana nie ma nic o chamstwie Wink

lepszy ode mnie <mysli>
chętnie bym się zamienił z Tobą na jakiś czas i zobaczylibyśmy co jest łatwiej zrobić próbować być sprawiedliwym i z każdym fer czy olewać zasady, prowokować, obrażać tak żeby obsługa nie mogła się przyczepić.

Napisałeś podanie każdy mógł wyrazić swoje zdanie na ten temat i jakoś nie widziałem tłumów którzy stanęli za Tobą murem. Powiedział bym nawet wręcz przeciwnie.

Najłatwiej jest krytykować obsługę po co sprawdzać czy miała rację przecież łatwiej jest skrytykować niż zrozumieć. Jeszcze raz powtarzam kostucha7 jeśli się nie zmienisz to nie pozwolę Ci tu dłużej w taki sposób obrażać innych ty dobrze wiesz o co chodzi więc się nad sobą zastanów

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
12.10.2011 21:54
August Offline
Czatoaktywista

Devil... jestem ciekaw czy tłumy teraz by Cię poparły gdybyś miał złożyć jeszcze raz podanie ^^
Btw. Kostek ma się zmienić, bo Ty tak chcesz? Mi jakoś on nigdy nie przeszkadzał, jest indywidualnością i nie robi tego co obsluga każe, to od razu won? jak dla mnie Kostek jest jedną z nielicznych osób, które zapamiętam z tego czatu pozytywnie...

I temat dotyczy konkretnego zdarzenia, a nie tego co robił kiedyś lub nie robił...

12.10.2011 22:22
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(12.10.2011 22:22)August napisał(a):  Devil... jestem ciekaw czy tłumy teraz by Cię poparły gdybyś miał złożyć jeszcze raz podanie ^^
Btw. Kostek ma się zmienić, bo Ty tak chcesz? Mi jakoś on nigdy nie przeszkadzał, jest indywidualnością i nie robi tego co obsluga każe, to od razu won? jak dla mnie Kostek jest jedną z nielicznych osób, które zapamiętam z tego czatu pozytywnie...

I temat dotyczy konkretnego zdarzenia, a nie tego co robił kiedyś lub nie robił...

Myślę że byłoby o wiele lepiej niż z Tobą Wink Wiadomo niemożliwe żeby każdy każdego lubił ale przecież jeśli byłbym taki zły to uwierz długo bym tu nie zabawił Wink

A co do kostucha7 to człowieku Ty nawet nie wiesz o co chodzi a piszesz takie głupoty. No tak jeśli Szanownemu Panu Augustowi nie podpadł to nie można go ruszyć. To nie chodzi o robienie tego co my karzemy tylko są pewne zasady jakieś normy których człowiek z honorem i jakimiś wartościami nie powinien przekraczać i tak mu się wiele razy udawało bo był bezkarny o czym świadczyła skarga usera na niego co jest bardzo rzadkie. Zapamiętuj go jak sobie życzysz mnie też nigdy nie obraził poważnie wcześniej co nie znaczy że mam nie wierzyć i olewać inne osoby które są poszkodowane

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
13.10.2011 0:32
Coma Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 53
Reputacja: 5

(12.10.2011 21:54)Devil napisał(a):  Jeszcze raz powtarzam kostucha7 jeśli się nie zmienisz to nie pozwolę Ci tu dłużej w taki sposób obrażać innych ty dobrze wiesz o co chodzi więc się nad sobą zastanów

A że tak zapytam, od kiedy Ty decydujesz kto ma prawo przebywać na czacie a kto nie?

Ja przez Ciebie też zostałam wielokrotnie chamsko obrażona kiedy Ty myślałeś, że to żarty, więc czym to sie różni od postawy Kostka? Nie uważasz, że zalatuje od Ciebie hipokryzją?

"Ginie Nadzieja I Moc
Rośnie Apetyt Na Zło
Zwyciężą Ci, Co Nienawiścią Silni
Szydzą Z Innych..." Big Grin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2011 7:12 przez Coma.)
13.10.2011 7:08
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162

różni się tym, że ma @ przed nickiem...

Devil, na ciebie też były skargi i nadal czujesz się bezkarny...

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
13.10.2011 9:07
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

Na temat wypowiem się po zapoznaniu ze sprawą, ale chciałbym co nieco powiedzieć też Tobie Leniwiec i to teraz

(13.10.2011 9:07)Leniwiec napisał(a):  różni się tym, że ma @ przed nickiem...

Devil, na ciebie też były skargi i nadal czujesz się bezkarny...
Ty również...
Długo znosiłem te liczne prowokacje kierowane w stronę obsługi, liczne próby udowodnienia niekompetencji obsługi lub przyłapania ich na czymś czego zrobić nie powinni. Weźmy np ostatnią sytuację z używaniem skrótów, które są poniekąd zabronione ale bez przesady, spytałeś wtedy bodajże DegRey'a o język czatu po czym czepiałeś się nieregulaminowości użycia skrótu PHP.
W każdym temacie ze skargą na obsługę jest Was pełno, ciągle padają te same "argumenty". Za jeden z twoich postów wlepiłem Ci warna 10% na 3 miesiące i tak teraz będzie za każdy post pozbawiony sensu. Nie twierdzę, że obsługa jest idealna, też popełniają różne błędy, nie mniej jednak to co ty robisz (a czym nie miałem się czasu zająć) jest zdecydowanie niedopuszczalne, jak już mówiłem wcześniej, liczne prowokacje, wytykanie błędów itd. Z daleka to to w sumie mogłoby wyglądać na jakiś żal czy coś, najbardziej bawi mnie jednak w tym wszystkim to, że przecież masz swój czat, możesz tam obsłudze wytykać błędy jakie tylko zechcesz i nawet pewnie będą musieli Cię posłuchać. Jeśli obsługa robi coś źle, można o tym napisać tutaj albo mi ale nie w taki sposób, że najpierw się sprowokuje celowo a później napisze, zacznę to chyba rozpatrywać wtedy na winę prowokującego. Długo o tym nic nie pisałem i nie mówiłem ale w końcu mówię - dość.

[Obrazek: kubofonista.jpg]
13.10.2011 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
DegRey Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 79
Reputacja: 2

Kostek choć Cię lubię to nie raz, nie dwa prowokowałeś innych użytkowników. Masz 14 dni na przemyślenie swojej decyzji, mam nadzieję, że się poprawisz po powrocie. Smile
13.10.2011 15:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości