Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANIE UNban Kostucha7
Autor Wiadomość
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162
Reputacja: 0

RE: UNban Kostucha7
Kuba, a weź tak dla mnie policz wszystkie skargi, w których napisałeś, że zajmiesz się nimi później (policz też te ukryte, bo wiem, że są). Smile uważasz, że user powinien nie pisać na czacie, gdy obsługa łamie regulamin, tylko pisać skargę tu? Po to, by dołączyła do spraw czekających w kolejce? Zrozum, że my, userzy, chcielibyśmy też odrobiny sprawiedliwości, a że Ty nam w tym niezbyt pomagasz, to skoro obsługa łamie regulamin na liczne sposoby, to czemu i my nie możemy? Bo oni też są ludźmi i mają prawo do błędów? Ok, niech je popełniają, ale gdy user też takowy popełni, niech to przemilczą.

A co do sprawy, to byłem parokrotnie świadkiem, jak Kostek był prowokowany czy przez Devila, czy też Kurosa. Teksty typu: już dawno cie tu nie powinno być, powinieneś podzielić los indyka - to standard, a kto by się nie zdenerwował na takie słowa? Każdy by to uznał za prowokacje. A z pewnych wiadomości wysyłanych przez Kostka wiem, że napisał prawdę - tymi słowami nie miał na celu nikogo obrazić. Wierzcie lub nie, ale jest niewinny. Dostanie unbana lub nie - ta decyzja jest Twoja Kuba, lecz ja mam jedną prośbę: odpal proces uczciwość.exe i wtedy rozpatrz ten temat.

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
14.10.2011 10:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

(14.10.2011 10:25)Leniwiec napisał(a):  Kuba, a weź tak dla mnie policz wszystkie skargi, w których napisałeś, że zajmiesz się nimi później (policz też te ukryte, bo wiem, że są). Smile uważasz, że user powinien nie pisać na czacie, gdy obsługa łamie regulamin, tylko pisać skargę tu? Po to, by dołączyła do spraw czekających w kolejce? Zrozum, że my, userzy, chcielibyśmy też odrobiny sprawiedliwości, a że Ty nam w tym niezbyt pomagasz, to skoro obsługa łamie regulamin na liczne sposoby, to czemu i my nie możemy? Bo oni też są ludźmi i mają prawo do błędów? Ok, niech je popełniają, ale gdy user też takowy popełni, niech to przemilczą.

Pisanie o tym na czacie tylko nasila konflikt i powoduje nieprzyjemną atmosferę, więc tak - należy pisać na forum. Prowokowanie obsługi w takim wykonaniu jak ma to miejsce teraz na pewno nie służy "odrobinie sprawiedliwości"

[Obrazek: kubofonista.jpg]
14.10.2011 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Zatem proponuję zainwestować w duży dysk, bo każdą rzecz tu zgłoszę Tongue

Mogę wiedzieć kiedy rozpatrzysz sprawę Kostka? Mam nadzieję, że nie za 2 tygodnie Big Grin

14.10.2011 11:53
Kubofonista Offline
Właściciel Serwisu
*

Liczba postów: 653
Reputacja: 14

To zrób jeden temat i zgłaszaj w osobnych postach a nie tematach Tongue

[Obrazek: kubofonista.jpg]
14.10.2011 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

nie zmienia to faktu, że duży dysk będzie potrzebny Big Grin

nie unikaj odpowiedzi na moje pytanie Big Grin

14.10.2011 12:11
JuSs Niedostępny
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 404
Reputacja: 9

hmm. co do Ciebie Kostucha to zgadzam sie z tym banem, nalezał Ci się. Nie raz byłąm świadkiem jak prowokowałeś, obrazałeś, nawet Cię nie raz ostrzegałam,a le to nic nie dawało, więc zaczęłam przymykać na to oko. Nie raz nie dwa podawałeś innym moje dane ( typu np skąd jestem) - mimo, ze sobie tego nie zyczyłam. to chyba tez podlega pod regulamin ? no i Ci sie uzbierało. Nie od jedengo słyszałam skargi. 14 dni to niedużo, a przez ten czas moze mógłbyś sie trochę ogarnąć Smile osobiście nie mam nic do Ciebie, ale cóż - stało sie dobrze. ;]
14.10.2011 18:21
kostucha7 Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 41
Reputacja: 5

No ladnie ostatnio juss mnie uciszyla kilka razy i wyrzycila bez powodu... Gdy wyrazalem swoje zdanie na jakze intrygyjacy temat o ktorym ona codziennie opowiada na czacie jakby to kogos interesowalo . dzis mi dala bana bez zupelnego powodu. Bo sie nie zgadzala z moja osobista opinia. A najsmniejsniejsze jest to ze teranapisala ze za "obraze" haha co jest bardzo smieszne gdyz tak owej nie bylo .. Bylo tylko moje zdanie ktore sie jej nie podobalo i za do dala ban. -.- to podchodzi pod trybunal stanu! Jeszcze wczesniej kilka dnie mnie wyzywala.gdy bylem. Osobiscie nic do niej nie mam . Ale to co wyprawia dajac za nic bany itd no to jest dziwne. Bo jezeli sie komus czyjas opinia i zdanie nie podoba to sie za to nie daja banow z wymyslonym powodem ktorego nie bylo. Tylko dlatego ze sie napisalo szczera prawde na dany temat.

CIECHAN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2013 22:07 przez kostucha7.)
14.03.2013 21:58
Witicar Offline
Rozkręcam się

Liczba postów: 28

Tak to jest z tym czatem Tongue
20.04.2013 18:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości