Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ODWOŁANIE UNban Kostucha7
Autor Wiadomość
kostucha7 Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 41
Reputacja: 5

Exclamation UNban Kostucha7
# 11.10.2011 godz. 18:23
# Devil
# Uzasadnienie dlaczego kara jest niesłuszna; powód Bana jest banalny i trywialny wpisał to bo wiedzial ze z tego nie będzię rozliczany jesli to wpisze za powod.Tyle wiedział co mu donieśli (czyli nic) w regulaminie pisze wyraznie

"kazdy ma prawo to wyrazania swojego zdania" Obsługa nie może banować usera jeżeli USER ma inne poglądy niz Obsluga. nie obraziłem tam Nikogo w swoim zdaniu a jeżeli tak to nie wiedzialem ze regulamin

zabrania tez slow które są w Słowniku polskim. takich jak: co, wiesz, zabijaniu , pupa itd jezeli nie wolno ich uzywac na PUblicznym czacie jakby nie bylo.. winny być wypisane w regulaminie żeby się ta

sytułacja nie zdarzyła w przyszłosci. OSWAIADCZAM tez ze nie zamierzałem nikogo urazić. widać obsluga Lubi OSZCZERSTWA i zniewagi pisać na USera. To nie jest godne By obsługa się Wywyższała zniaewazala

BEZPODSTWANIE Usera dlatego ze Jest "inny"(niz oni) przez Co WYJATKOWY!! czy szukała pretekstow jak KUros i Devil do dawania Bana prowakacjami Typu " nie cwaniakuj bana dostaniesz 1 jeszcze 2 i lecisz" i

powtarzanie to kilka razy co prowadzi DO celowych PROWOKACJI do dania Userowi BAna. podchodzi to Pod znęcanie Psychiczne Obslugi nad userami pokazywanie że się ma wladze i jest sie lepszym dzieki + % @ pytanie mam czy Obsluge

nie obowiazuja zasady nie obrazania prowokacji godnego poszanowania prawa USera ?? nie stosowania sie devila do TARYFIKATORA choc z tego co mi zarzucił to podchodzi pod tarafikator (patrz obraza) a nie pod

Inne przypadki.(nie rowne traktowanie userów)
Dlatego ze celowo nie chcialem obrazic i nie obrazilem Prosze O UNban. CHCE JEDNAKOWEGO TRAKTOWANIA wszystkich USEROW!! inni moga ja nie ? zwykłego slowa mi nie wolno napisac np daj mi spokój bo odrazu JA jestem ten ZŁY za to słowo a inny ktory napisal to samo nie obrywa co to za to ma być ..jeden obrywa to a 2 nie choc zrobil to samo ..)
(wiele przykładów było) zadnej reakcji ze strony Obslugi.
Dzieki obsłudze czat Traci dawne opinie SUPER czatu na GG ..;/ pogratulujcie im!! ) z Poważaniem zwykły USER Kostucha7

# Opis zdarzenia; wiec śmiałem się z wypowiedzi Leniwca, Diabełka, Raskid (HBK) potem RAskid napisał coś jak wielki uczony o kobietach...obrażali kogoś kogo nie znają wiec napisałem (HBK czyli Raskid dla

mnie było Hbk krócej) że "HBK co Ty wiesz o zabijaniu;/ czyi cytat z Bogusia LIndy ) czyli chodziło mi o to że się nie zna a się wypowiada jak specjalista i to bylo moje zdanie co to jego wypowiedzi: i co w

tym obraziliwego?? potem za to padły BEZPODSTAWNE OSZCZERSTWA KŁAMSTWa Wsadzanie mi w usta Tekstu ktorego nie było, zniewaga ze strony Bobra na Ogolnym przy wszytskich ;/ i nagle wszyscy za czeli na mnie

jechać tekstami.Pozniej Kuros poleciał doniesc Devowi a ten nie wiedzac i nie znajac sytulacji dal bana bo coś mu tam Kuros na wymyslal ze obrazam wszytskich tam w tym dniu. OŚWIADCZAM; iż Tego dnia nic

Takiego nie pisałem Do Bobra tego co Bober napisał na ogolnym. lub w jego stronę.(nie jest mi BOber jakis do szczescia potrzebny i nie chce miec z nim nic wspolnego tym Bardziej pisanie do bobra itd.

obrazania ktore mi zarzuca (Dev i Bober i inni ) a ktore miejsca, nie mialy) Nie jestem prorokiem jakby wiedział za to co wyżej napisałem jest obraziliwe nie napisał bym tego mojego zdania ( tyle ze inni piszą co chcą w swoim

zdaniu obrażają i jakoś obsługa udaje ze tego nie widzi wytłumaczcie mi to??)

CIECHAN
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2011 15:13 przez kostucha7.)
12.10.2011 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162
Reputacja: 0

RE: UNban Kostucha7
ja chętnie wytłumaczę Smile
jako iż Devil wielokrotnie dawał bezsensowne bany i kopy, dlatego pewnie teraz sobie myśli, że może wszystko. To samo się tyczy reszty (choć nie całej) obsługi. Myślą, że skoro nie mogą być karani przez innych z obsługi, a sam Kuba się taką "błachostką" nie zainteresuje, to są ponad regulaminem. Krótki przykład: user przedłuża aktywność - kop, Kuros przedłuża aktywność - nic, user wytknie Kurosowi przedłużanie aktywności - ban za prowokacje. Ban oczywiście od Devila, głównego bezmózgiego (oj tak, bezmózgiego, bo tak naprawdę nie potrzebuje dowodu, by zbanować, wpisuje powody brane z d... powietrza, bo sam nie zna regulaminu, o czym nie raz się przekonałem) członka obsługi.

Odnośnie sytuacji i bana: popieram Kostka, byłem przy tym i wiem w jakim sensie to pisał, a wielce urażona Ola oczywiście pomyślała, że to musiało być do niej. I jeszcze, co zabawne, groziła Kostkowi bamem, co jest swego rodzaju łamaniem regulaminu, gdyż nie ma ona uprawnień do dawania banów.

Reasumując! Proszę o odbanowanie Kostuchy i okiełznanie Devila, gdyż dobrze każdy wie, że takie sytuacje powtarzają się dość często.

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
12.10.2011 15:10
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

Kostek, Tobie ban należał się już dawno, za liczne prowokacje, chamstwo, chociażby wobec Oli i innych użytkowników. Nie zawsze w bezpośredni sposób ale jednak Wink Jeśli będzie trzeba to i przysiądę i poszukam dowodów na to.

@Leniwiec
Szczerze mówiąc to dawno nie widziałem żeby ktokolwiek od kogokolwiek dostał kopa za przedłużanie aktywności. Lepiej idź na swój wypasiony czat jeśli zamierzasz kogoś obrażać tutaj.

@August
Hm, też widziałem, wyobraź sobie Smile Ale mówię o nawet ostatnich kilku miechach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2011 18:34 przez Kuros.)
12.10.2011 15:39
August Offline
Czatoaktywista

Liczba postów: 163
Reputacja: -1

a Ja widziałem nie raz nie dziesięć wywalanie za przedłużanie na tym czacie ;>

[Obrazek: August.jpg]
12.10.2011 17:21
Coma Offline
Jestem stałym bywalcem

Liczba postów: 53
Reputacja: 5

Ja popieram Kostka. Sama nie raz nie dwa byłam świadkiem zaczepek ze strony Kurosa czy Devila w strone Kostuchy.
Karygodny jest też fakt ciągłego przedłużania aktywności Kurosa i wkurzające jest także to, że zwykły użytkownik, taki jak ja, nie może nawet na to zwrócić uwagi bo zaraz zostanie upomniany "że nie on tu jest od mówienia co jest właściwe a co nie". Według mojej osoby Kuros nie jest właściwą osobą na tym stanowisku bo albo wisi i nie widzi wchodzących nowych numerów, albo pisze wiadomości typu ";o. ;>, hm" co stało się już nudne.( i proszę Cię nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami o naszym czacie, bo tak jak i inni mamy prawo przebywać tu)

Jak dla mnie ban dla Kostka był nieprzemyślany i niesłuszny.
Kostek nie napisał tego żeby kogokolwiek urazić, nie wiedział nawet, że kogoś jego słowa mogły by zaboleć, więc o co ta cała afera?

"Ginie Nadzieja I Moc
Rośnie Apetyt Na Zło
Zwyciężą Ci, Co Nienawiścią Silni
Szydzą Z Innych..." Big Grin
12.10.2011 18:44
Kuros Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 94
Reputacja: 1

(12.10.2011 18:44)Coma napisał(a):  Karygodny jest też fakt ciągłego przedłużania aktywności Kurosa i wkurzające jest także to, że zwykły użytkownik, taki jak ja, nie może nawet na to zwrócić uwagi bo zaraz zostanie upomniany "że nie on tu jest od mówienia co jest właściwe a co nie". Według mojej osoby Kuros nie jest właściwą osobą na tym stanowisku bo albo wisi i nie widzi wchodzących nowych numerów, albo pisze wiadomości typu ";o. ;>, hm" co stało się już nudne.( i proszę Cię nie wyjeżdżaj mi tu z tekstami o naszym czacie, bo tak jak i inni mamy prawo przebywać tu)

To jest temat o mnie? Napisz odpowiedni temat na forum Smile
12.10.2011 18:58
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

Szanowny i wielmożny Panie Kostucha7 szczerze powiedziawszy dużo z twojego bełkotu nie zrozumiałem jednak domyślam się że masz do mnie jakieś pretensje o to że w końcu ktoś naruszył Twoja nietykalność.

Wielokrotnie ostrzegałem Cię żebyś nie przesadzał nikt Ci nie zabroni wyrażać swoje poglądy, ale co innego wyrażać swoje poglądy a co innego obrażać innych w taki sposób kto Ci dał prawo żeby za przeproszeniem "jeździć" po każdym po kim Ci się podoba. Ja rozumiem żarty i naprawdę jestem cierpliwy ale każde żarty mają swoją granice a natomiast Twoje pozbawione są wszelkich granic. Weź Ty się człowieku zastanów nad sobą i pomyśl jak ty byś się czuł jakby ktoś nieustannie Cię wyśmiewał.

Każdy ma inną wrażliwość rozumiem ale ty za przeproszeniem "masz w dupie" uczucia drugiego człowieka. Ciesz się że tylko na tyle dostałeś daje Ci po prostu szanse bo każdy może mieć gorszy okres i ja to rozumiem. Przemyśl swoje postępowanie i nie przeginaj więcej bo za to co zrobiłeś nie powinieneś mieć tu wstępu.

Widzę też że mamy na sali tłumacza i osobę która bardzo lubi stawać w obroni biednych i uciśnionych skrzywdzonych przez obsługę (głównie mnie) userów. Drogi adwokacie proszę aby Pan zapoznał się do końca ze sprawą bo widzę że Pana klient był nie do końca z Panem szczery i zataił kilka szczegółów bardzo istotnych w tej kwestii Smile

Po zapoznaniu się ze sprawą wrócimy do tematu a jak na razie proszę zająć swoim innym klientem. Którym miał Pan już przyjemność się zajmować żeby nie poszedł on w ślady kostucha7.

A i jeszcze jedno jeśli Ty nazywasz kogoś bez mózgiem to chyba trzeba to uznać za komplement Smile

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
12.10.2011 18:59
Bober Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 170
Reputacja: 19

Sytuacja, która miała miejsce wczoraj była tylko powodem do poruszenia dyskusji na temat zachowania Kostuchy7, które od dawna irytowało zarówno użytkowników jak i obsługę. Liczne prowokacje, zaczepki, obraźliwe aluzje często " straszyły " innych, co powodowało, że poirytowani wychodzili z Czatu. Ban, który otrzymał " poszkodowany " ma szerszy powód, który nie odnosi się tylko do jednego zdarzenia. Devil wykonał swoje obowiązki. Mamy nadzieję, że te dwa tygodnie będą wystarczającym czasem do przemyślenia swojego zachowania przez Kostuchę. : )

[Obrazek: Bober.jpg]
12.10.2011 19:13
Leniwiec Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 162

Tak się niestety (bądź stety) składa, że znam dokładnie całą sytuację ^^ i uważam, że za praktycznie jedno słowo, a mianowicie "zabijanie" nie należy się ban... Bo analizując to całe wydarzenie właśnie za to ten ban jest... A który punkt regulaminu zabrania pisania tego słowa? Żaden Smile

(12.10.2011 18:59)Devil napisał(a):  Po zapoznaniu się ze sprawą wrócimy do tematu a jak na razie proszę zająć swoim innym klientem. Którym miał Pan już przyjemność się zajmować żeby nie poszedł on w ślady kostucha7.

Weź to jaśniej napisz, bo nie każdy wie co w Twojej głowie siedzi Wink Czyżbyś groził komuś znowu banem? ;>

(12.10.2011 19:13)Bober napisał(a):  Sytuacja, która miała miejsce wczoraj była tylko powodem do poruszenia dyskusji na temat zachowania Kostuchy7, które od dawna irytowało zarówno użytkowników jak i obsługę. Liczne prowokacje, zaczepki, obraźliwe aluzje często " straszyły " innych, co powodowało, że poirytowani wychodzili z Czatu.
Oczywiście... A uważasz, że takie bany za nic nie odstraszają ludzi? Jak dla mnie odstraszają dużo bardziej Wink

Życie jest piękne do czasu, aż trzeba wstać z łóżka i zacząć coś robić...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.10.2011 19:18 przez Leniwiec.)
12.10.2011 19:16
Devil Offline
Dawna obsługa czatu

Liczba postów: 147

(12.10.2011 19:16)Leniwiec napisał(a):  Tak się niestety (bądź stety) składa, że znam dokładnie całą sytuację ^^ i uważam, że za praktycznie jedno słowo, a mianowicie "zabijanie" nie należy się ban... Bo analizując to całe wydarzenie właśnie za to ten ban jest... A który punkt regulaminu zabrania pisania tego słowa? Żaden Smile

Pana klient nie jest z Panem do końca szczery proszę go zapytać o inne bolesne słowa które niejednokrotnie kierował do ludzi. Kuros nie ma z tym nic wspólnego za co innego dostał bana. Niech lepiej przemyśli swoje zachowanie w stosunku do innych ludzi bo serio żart żartami ale tak się nie robi jak on zrobił

(12.10.2011 18:59)Devil napisał(a):  Po zapoznaniu się ze sprawą wrócimy do tematu a jak na razie proszę zająć swoim innym klientem. Którym miał Pan już przyjemność się zajmować żeby nie poszedł on w ślady kostucha7.
(12.10.2011 19:16)Leniwiec napisał(a):  Weź to jaśniej napisz, bo nie każdy wie co w Twojej głowie siedzi Wink Czyżbyś groził komuś znowu banem? ;>

Nie grożę żadnym banem po prostu mówię a właściwie piszę że nie chciałbym żeby inni poszli w jego ślady.

(12.10.2011 19:13)Bober napisał(a):  Sytuacja, która miała miejsce wczoraj była tylko powodem do poruszenia dyskusji na temat zachowania Kostuchy7, które od dawna irytowało zarówno użytkowników jak i obsługę. Liczne prowokacje, zaczepki, obraźliwe aluzje często " straszyły " innych, co powodowało, że poirytowani wychodzili z Czatu.
(12.10.2011 19:16)Leniwiec napisał(a):  Oczywiście... A uważasz, że takie bany za nic nie odstraszają ludzi? Jak dla mnie odstraszają dużo bardziej Wink

Ciebie to nawet sam diabeł nie odstraszy
Banem nie był niesłuszny a na pewno bardziej odstrasza ludzi zachowanie kostuchy7 bo nic tak człowieka nie denerwuje jak "robienie sobie z niego jaj" i igrania z jego uczuciami Wink

[Obrazek: Devil.jpg]

REMIX Evanescence - Bring me to life (Dj's From Mars Bootleg Club mix)
12.10.2011 19:52

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości